Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Televízia Lux pozýva svojich divákov podeliť sa so spomienkami na Vianoce

22.11.2012, 12:51 | TV Lux

  • Tlačiť
  • 0

Televízia Lux pozýva svojich divákov podeliť sa so svojimi najkrajšími spomienkami na Vianoce. Diváci môžu do 17. decembra písať listy či e-maily s pripojenou rodinnou fotografiou. Piati zúčastnení budú vyžrebovaní a odmenení. Hlavnou odmenou je zájazd do Medžugoria pre 2 osoby. Pre ďalších štyroch sú pripravené darčekové balíčky, v ktorých budú knihy, DVD, CD, ružence zo Svätej zeme, reklamné predmety TV Lux a oblečenie značky Godzone.

„Vysielanie Televízie Lux je a chce aj naďalej byť plné autentických ľudských príbehov,“ hovorí riaditeľ TV Lux, Ján Buc, a dodáva: „Pozývame našich divákov, aby sa podelili so svojimi príbehmi a so životnými situáciami, v ktorých vnímajú pôsobenie Pána Boha, a chcú nimi povzbudiť a potešiť aj iných.“

Svoje vianočné spomienky môžu diváci posielať buď poštou na adresu TV Lux, s. r. o., Prepoštská 5, 811 01 Bratislava, alebo e-mailom na klub@tvlux.sk. Vybrané príspevky budú uverejnené v Bulletine Klubu priateľov Televízie Lux, na internetovej stránke www.tvlux.sk alebo odznejú priamo vo vysielaní televízie.

Televízia Lux je slovenská katolícka televízia, ktorá spustila samostatné vysielanie v roku 2008 prostredníctvom satelitu a káblovej televízie. Vysiela cez satelity Thor 6 a Astra 3B, prostredníctvom terestriálneho digitálneho vysielania, káblových operátorov a internetu. Jej ambíciou je budovať na Slovensku televíznu alternatívu, prostriedok šírenia pokoja, povzbudenia a hodnôt.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)