Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Súd zakročil proti spoločnosti neoprávnene šíriacej programy Markízy

04.10.2019, 10:18 | Markíza

Okresný súd v Bratislave nariadil neodkladné opatrenie voči spoločnosti Carisma, spol. s r.o., prevádzkovateľovi retransmisie prostredníctvom káblového distribučného systému, ktorý neoprávnene šíril televízne programy patriace do skupiny Markíza.

  • Tlačiť
  • 0

Okresný súd uložil spoločnosti Carisma, spol. s r.o. povinnosť zdržať sa šírenia televíznych programov skupiny Markíza, konkrétne Markíza, Dajto a Doma a neumožniť takúto retransmisiu tretím osobám.

Zároveň je spoločnosť povinná odstrániť a ďalej sa zdržať akýchkoľvek verejných vyhlásení, inzercie, propagácie a reklamy týkajúcej sa poskytovania retransmisie TV programov Markíza, Dajto a Doma.

„Súd potvrdil náš prístup k spoločnostiam, ktoré distribuujú naše programové služby neoprávnene. Sme pripravení aj naďalej aktívne konať proti tým, ktorí autorské právo porušujú a využijeme na to všetky dostupné právne prostriedky,“ uvádza Markíza-Slovakia, spol. s r.o.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)