Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

RTVS hľadá deti do Zázračného ateliéru

04.06.2019, 12:17 | RTVS

Jeden z najobľúbenejších detských programov – Zázračný ateliér – hľadá detských účinkujúcich. Prihlásiť sa môžu dievčatá a chlapci vo veku od 5 do 9 rokov, relácia sa nakrúca v Štúdiu RTVS Košice.

  • Tlačiť
  • 0

Tvorcovia Zázračného ateliéru hľadajú komunikatívne a šikovné deti, ktoré majú chuť účinkovať v televíznom programe.

Dievčatá a chlapci sa spolu s kamarátmi a moderátormi Jankou a Tomášom naučia variť, venovať sa budú záhradníctvu, ale aj výtvarnej a kreatívnej tvorivosti. Deti budú nielen spoluúčinkujúci, dostanú aj priestor ukázať svoje zručnosti a fantáziu, s ktorou bude svet krajší a zábavnejší.

Videovizitku dieťaťa v dĺžke jednej minúty môžu rodičia poslať prostredníctvom emailu na adresu zazracnyatelier@rtvs.sk s označením predmetu KONKURZ, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie iReportér s označením #konkurzatelier.

Do popisu uveďte meno, vek, bydlisko dieťaťa a telefonický kontakt na zákonného zástupcu. Videovizitky je možné posielať do 10. júna 2019.

Zázračný ateliér je zábavný program pre najmenšieho diváka, ktorý vysiela RTVS každú nedeľu ráno na Jednotke. Deti sa v ňom vďaka šikovnosti a kreativite moderátorov Janky a Tomáša naučia najrôznejším zručnostiam.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)