Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prima Cool sa strategicky spája s Playzone

26.07.2019, 17:33 | Prima

Prima Cool sa spája so spoločnosťou Playzone, ktorá v Českej republike dominuje na poli esportu. Cieľom tohto spojenia je rozvoj esportu a následné zatraktívnenie televízneho a online vysielania na Prima Cool.

  • Tlačiť
  • 0

Spoločnosť Playzone.cz prevádzkuje viac ako desať rokov najväčší herný portál www.Playzone.cz v Českej republike a na Slovensku, ktorý ročne navštívi viac než milión unikátnych používateľov.

Stojí tiež za organizáciou herných eventov a Majstrovstiev Českej republiky v počítačových, mobilných a konzolových hrách.

Okrem toho organizuje živé prenosy z gamingových akcií a ponúka herné atrakcie na prenájom. Pravidelne komunikuje s členskými základňami jednotlivých hier a spolupracuje s poprednými streamermi.

Jej jediným majiteľom a zároveň konateľom bol dosiaľ Lukáš Pleskot. Transakcia bola prevedená prostredníctvom spoločnosti THR Media, a.s., ktorá je v procese vstupu do skupiny Prima.

THR Media je teraz vlastníkom 50-percentného podielu spoločnosti Playzone. Cena transakcie nebola po dohode oboch strán zverejnená.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)