Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panelák tradične sledovanejší ako Farma

04.12.2012, 13:36 | TV Joj

  • Tlačiť
  • 0

Aktuálne najúspešnejší pôvodný seriál na slovenských obrazovkách Panelák bol aj v pondelok 3. 12. 2012 sledovanejší ako konkurenčná reality šou. Najsledovanejším programom dňa z ponuky všetkých televízií bolo Najlepšie počasie TV JOJ.

Stabilným hitom aktuálnej televíznej sezóny je X. séria seriálu TV JOJ Panelák, ktorý si drží výrazne nadpriemernú sledovanosť a postavenie jednotky na trhu. Potvrdila to aj včerajšia epizóda, ktorá bola najsledovanejším nespravodajským programom dňa s ratingom 11,6% a podielom 30,2%.

Tradične ešte silnejší bol Panelák v mestách (podiel 34,7%) a najsilnejší v najbonitnejšom Bratislavskom kraji (podiel 45,4%). Divácky úspešný bol opäť aj nasledujúci seriál Dr. Dokonalý (podiel 24,6%, v mestách 27,8%, v BA kraji 35,4%), ktorý aj včera v sledovanosti predstihol konkurenčnú kuchársku šou.

Najsledovanejším programom dňa z ponuky všetkých televízií bolo v pondelok Najlepšie počasie - rating 12,9% a podiel 36,1%. Spravodajstvo KRIMI získalo podiel 30,3% a Noviny TV JOJ 31,4%.

Na Pluske sa tradične darilo kriminálkam, najsledovanejším programom bol seriál CSI: Kriminálka Las Vegas s podielom 8%.

Jozef Gogola
vedúci PR TV JOJ

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54.
Zdroj dát: PMT/TNS

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)