Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panelák, Bučkovci i Experti opäť jednotkami na trhu

19.02.2013, 14:49 | TV Joj

  • Tlačiť
  • 0

Nový týždeň začal pre TV JOJ opäť úspešne. Svoje silné postavenie v prime time potvrdil seriál Panelák, konkurenciu opäť výrazne porazili aj Bučkovci a Experti. V popoludňajšom bloku sa darilo talkshow Supermama i kvízu Páli vám to – obe relácie boli jednotkami na trhu.

Seriál Panelák odštartoval nový týždeň opäť ako jednotka na trhu s ratingom takmer 12% a podielom 29,3%. Tradične ešte silnejší bol v mestách, kde podiel dosiahol hodnotu takmer 34%. Konkurencia so svojou premiérovou šou o zámene manželiek zaostala.

Darilo sa aj nasledujúcim reláciam, keď Bučkovci – slnko, seno, dedina dosiahli výrazne nadpriemerný podiel 34,1% a Experti 28,7%. Obe relácie v sledovanosti s výrazným odstupom porazili konkurenčnú ponuku.

TV JOJ sa darilo aj počas dňa, jednotkou na trhu bola dopoludňajšia reprízová Súdna sieň, ktorá sa vysiela v konkurencii pôvodného seriálu. TV JOJ bola trhovým lídrom aj počas poludňajšieho spravodajstva Noviny o 12, talkshow Supermama  a kvízu Páli vám to.

Najsledovanejším programom stanice PLUS bol v pondelok kriminálny seriál CSI: Las Vegas s podielom 8%, ktorý bol vo svojom čase tretím najsledovanejším programom na trhu.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54. Zdroj dát: PMT/TNS.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)