Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panelák, Bučkovci a Experti lídrami na trhu

15.01.2013, 17:30 | TV Joj

  • Tlačiť
  • 22

Najsledovanejšším nespravodajským programom dňa bol včera seriál TV JOJ Panelák, ktorý v sledovanosti viac ako dvojnásobne predstihol ponuku konkurencie. Úspeššne sa uviedli aj programové novinky Bučkovci - slnko, seno, dedina a Experti - počas oboch relácií bola TV JOJ výraznou jednotkou na trhu. TV JOJ bola v pondelok aj celkovým lídrom na trhu v prime time.
Seriál Panelák odšštartoval nový týždeň ako suverénny líder na trhu s ratingom 12,5% a podielom 31,5% a v sledovanosti dvojnásobne predstihol konkurenčnú reláciu o zámene manželiek. TV JOJ bola výrazným lídrom na trhu aj s nasledujúcimi novinkami: Bučkovci - slnko, seno, dedina dosiahli ako jednotka na trhu podiel 25,1%, Experti navýššili podiel TV JOJ na 27,4%. Konkurencia so svojou ponukou výrazne zaostala.
Darilo sa aj stanici PLUS, ktorá bola celodenne treťou najsledovanejššou stanicou na Slovensku pred Jednotkou RTVS a TV Doma. Najsledovanejšším programom PLUSky bol seriál Terra Nova s podielom 8,5%, výraznou trojkou na trhu bola PLUSka počas nasledujúcich seriálov CSI Las Vegas (9,1%), Biele goliere (8,8%) a Skutočné paničky z Beverly Hills (7,9%).

  • Tlačiť
  • 22