Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panelák a Dr. Dokonalý sledovanejší ako konkurencia

13.11.2012, 16:57 | TV Joj

  • Tlačiť
  • 0

Seriál Panelák si drží postavenie jednotky na trhu, aj včera bol sledovanejší ako konkurenčná reality šou. Jednotkou na trhu bola TV JOJ aj počas nasledujúceho seriálu Dr. Dokonalý a filmu NEXT.

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol v pondelok seriál TV JOJ Panelák, ktorý dosiahol rating 11% a podiel 29%. V sledovanosti tak opäť predstihol konkurenčnú reality šou.

Darilo sa aj nasledujúcemu seriálu Dr. Dokonalý, ktorý dosiahol podiel 26,3% a v sledovanosti výrazne predstihol konkurenčnú kuchársku šou Masterchef. TV JOJ zostala jednotkou na trhu aj s nasledujúcim filmom NEXT, ktorý získal podiel takmer 30%.

Podvečer sa tradične darilo Súdnej sieni, ktorá bola včera lídrom na trhu s podielom 26,9%. Tradične silné bolo aj spravodajstvo, KRIMI s podielom 30,2% a Noviny TV JOJ s podielom 32,9%. Jednotkou na trhu bol špeciál Receptu na bohatstvo a tak ako obvykle aj Najlepšie počasie - rating 11,8%, podiel 32%.

Na PLUSke sa v pondelok darí kriminálkam, včera dosiahli opäť nadpriemerné podiely na trhu - CSI Miami 7,4%, CSI Las Vegas 6,9% a Biele goliere 6,3%.

Jozef Gogola
Vedúci PR TV JOJ

Čísla sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54.
Zdroj dát: PMT/TNS

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)