Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Discovery Channel predstavil svoju programovú schému pre sezónu 2017/2018

21.04.2017, 10:43 | Discovery Channel

Discovery Channel dnes uverejnil prehľad programov pre sezónu 2017-2018, v ktorej diváci nájdu ako ambiciózne celosvetovo úspešné seriály, ktoré sa vracajú na obrazovky, tak odvážne a inovatívne špeciály a napäto očakávané novinky. Aj naďalej sa Discovery Channel zameria na rozprávanie príbehov zo skutočného života.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

„Českí diváci majú radi relácie, ktoré uspokoja ich zvedavosť. Discovery Channel už vyše 30 rokov umožňuje divákom prežiť reálne príbehy naozajstných expertov, dobrodruhov a samorastov, ktorí sú pre divákov zdrojom inšpirácie a impulzom k využitiu vlastnej predstavivosti. Sme radi, že tento druh zábavy môžeme prinášať aj našim českým fanúšikom,“ povedala Alexandra Tiganas, Channel Director, Discovery Networks CEE.

„Aj v roku 2017 kladieme dôraz na rozprávanie príbehov, ktoré sa skutočne stali, predstavujeme nové formáty a jedinečné celosvetové programové udalosti, ktoré divákov nadchnú. Zároveň nechceme zabúdať na našich verných fanúšikov a vraciame preto na obrazovky ich najobľúbenejšie seriály,“ dodáva Alexandra Tiganas.„“

Medzi nové seriály, ktoré sa tento rok na obrazovkách objavia, patrí Cooperov poklad zobrazujúci najväčšie možné ozajstné dobrodružstvo, hon za pokladom. Dokumentárny špeciál Komár, sa zameria na globálnu tému a kladie si cieľ upútať svetovú pozornosť a prinútiť ľudstvo podniknúť kroky proti čím ďalej urgentnejšej hrozbe - komárom.

Ako reakciu na stále stúpajúcu celosvetovú obľubu kriminálnych seriálov uvedie tento rok Discovery Channel dva programy, ktoré divákom poskytnú jedinečný pohľad do života dvoch najznámejších zločincov minulého storočia. Seriál Escobarove milióny ide po stopách kolumbijského drogového baróna Pabla Escobara a jeho skrytého pokladu.

Po vzore celosvetovo úspešného seriálu Harley and the Davidsons prichádza na obrazovky tiež nový antologický seriál s názvom Prípad Unabomber. Ten popisuje pátranie agenta FBI Jima „Fitz“ Fitzgeralda po Tedovi Kaczynski, zvanom „Unabomber,“ pomocou priekopníckej práce v oblasti forenznej lingvistiky.

Populárne turbo relácie kanálu Discovery Channel naberajú otáčky s uvedením úplne nových seriálov ako napríklad Garage Rehab, ale aj s návratom úspešných relácií ako sú Rychle a hlasitě, Naftové bratrstvo, Odpadlická autodílna alebo Pouliční psanci.

Na obrazovky sa vracia tiež Žraločí týždeň, ktorý tento rok v lete oslávi 30. výročie, spolu s veľmi obľúbenými reláciami o prežitie ako je Nahí a vystrašení, naň nadväzujúce Nahí a vystrašení XL, a tiež Najsmrtelnejší úlovok.

Discovery Channel uzavrie rok ôsmou radou svojho najlepšie hodnoteného seriálu Zlatá horúčka a naň nadväzujúcou reláciou Zlatá horúčka: Parkerova cesta, úplne novým seriálom, v ktorom sa spolu s Parkerom Schnabel diváci vydajú po stopách jeho predkov na nebezpečnú výpravu z Parkerova domova na Aljaške až do preslávených nálezísk zlata na Klondiku.

„Programy ako Zlatá horúčka alebo Rýchlo a hlasno sú našim divákom po celom svete blízke, pretože vďaka reálnym postavám a podmanivým príbehom stále patria medzi najsledovanejšie seriály,“ pokračuje Alexandra Tiganas.

„Svojim pútavým obsahom, skutočným rizikom a intrigami sú Cooperov poklad, Prípad Unabomber a Escobarovy milióny prirodzeným rozšírením okruhu základných žánrov kanálu Discovery Channel. Tešíme sa na predstavenie tejto pestrej zmesi populárno náučných relácií, dokumentov a relácií našim divákom aj v Českej republike,“ uzatvára Alexandra Tiganas.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)