Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Česko a Slovensko môžu opäť ukázať svoje talenty

15.04.2011, 11:04 | TV Joj

Celosvetovo najúspešnejšia talentová šou opäť prichádza! Castingy na nový ročník šou Česko Slovensko má talent, ktorá sa podľa diváckej ankety OTO stala Programom roka 2010, štartujú už čoskoro!

  • Tlačiť
  • 0

TV JOJ a česká TV Prima po minuloročnom úspešnom uvedení ponúknu svojim divákom aj túto jeseň celosvetovo najúspešnejšiu talentovú šou Česko Slovensko má talent, ktorej víťaz si odnesie fantastickú výhru 100 tisíc eur a atraktívne angažmá v Las Vegas! Celou šou – od castingov až po priame prenosy - budú divákov opäť sprevádzať moderátori Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař.

Originálny formát Got talent je v súčasnosti najväčším svetovým pojmom pre televíznu zábavu, ktorý oceňujú diváci i odborná verejnosť. Minuloročná premiéra česko – slovenskej verzie sa stala jedným z najvýraznejších projektov uplynulej televíznej sezóny u nás.

„Som rád, že formát, ktorý dobil svet i naše dve krajiny, sa na jeseň opäť vráti na obrazovky TV JOJ a Primy. Uplynulý ročník ukázal, že TV JOJ dokáže pripraviť skvelú šou na svetovej úrovni, ktorá dokázala aj v komplikovanom konkurenčnom nastavení priniesť našej televízii vysoký nadpriemer a rešpekt divákov i obchodných partnerov. Verím, že nový ročník nám opäť prinesie zaujímavé a výnimočné talenty a pre divákov atraktívnu šou“, povedal generálny riaditeľ TV JOJ František Borovský.

„Česko Slovensko má talent si Češi obľúbili a preto veríme, že na minuloročný úspech nadviažeme. Akrobatickému duu Dea Men víťazstvo v súťaži jednoznačne zmenilo smer ich kariéry a katapultovalo ich medzi profesionálnych umelcov,“ dopĺňa Marek Singer, generálny riaditeľ TV Prima.

Andrea Gavačová, riaditeľka predaja formátov FremantleMedia pre strednú a východnú Európu dodala: „Teším sa na pokračovanie česko slovenskej verzie Got Talentu, ktorú vo FREMANTLEMEDIA považujeme za jednu z najvydarenejších nielen v regióne strednej a východnej Európy, ale aj v celosvetovom meradle“.

Do šou Česko Slovensko má talent sa môže aj tento rok prihlásiť skutočne každý, kto je presvedčený, že má výnimočný talent. Šou je otvorená pre všetky vekové kategórie a všetky talenty. Obe stanice už vysielajú castingové výzvy, záujemcovia sa môžu prihlásiť prostredníctvom internetovej stránku www.csmatalent.tv, kde nájdu prihlasovací formulár i všetky potrebné informácie.

Miesta a termíny castingov:

Nedeľa - 1.5. - hotel Corinthia Tower, Praha

Sobota - 7.5. - Brněnské Výstaviště – Kongresové centrum, Brno

Nedeľa - 15.5. - hotel Doubletree by Hilton, Košice

Sobota - 21.5. - Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava

Sobota - 28.5. - hotel Imperiál, Ostrava

Jozef Gogola, vedúci PR TV JOJ

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)