Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Adela a Sajfa dnes moderujú Koncert pre Haiti na TV Lux

05.02.2010, 12:15 | TV Lux

  • Tlačiť
  • 0

V utorok 9. februára 2010 prinesie TV LUX v priamom prenose o 20.15 hod. benefičný Koncert pre Haiti na podporu zemetrasením postihnutého ostrova s heslom: „HAITI? AJ TY!“ zo sály UPC v Mlynskej doline v Bratislave. Organizátormi podujatia sú Slovenská katolícka charita, Saleziáni don Bosca, mesto Bratislava a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.

Počas viac ako trojhodinového živého prenosu ponúkne TV LUX svojim divákom možnosť stráviť večer v spoločnosti účinkujúcich: Peter Cmorík, Zuzana Smatanová, Mária Čírová, Dominika Stará, Denis Lacho, Kamil Mikulčík a Nela Pocisková, Janais, Regiment, Miro Jaroš, Adam Ďurica, Andrea Súlovská a Peter Bažík, Save The Cookie, Zachariáš Hubáček, Fragile, The Hope Gospel Singers, Laci Strike, Pavol Danko a tanečné divadlo A-Tak a Andrej Bán.

Od tejto chvíle môžu diváci televízie LUX prostredníctvom televízneho spotu, ako aj počas celého koncertu, napomôcť zničenej oblasti a poukázať symbolické jedno euro formou SMS v tvare DMS HAITI na číslo 877.

Peter Novák
TV LUX

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)