Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Cez víkend odovzdali ceny Creative Arts Emmy

11.09.2017, 12:29 | SITA

Počas tohtoročného udeľovania Creative Arts Emmy Awards dominovali seriály Stranger Things, Westworld a zábavná šou Saturday Night Live. Projekty získali po päť trofejí.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Stranger Things získal napríklad cenu za najlepší kasting v dramatickom seriáli a Westworld zase za špeciálne efekty. 

Ceny za účinkovanie v ostatnej 42. sezóne SNL si odniesli Dave Chappelle a Melissa McCarthy, ktorí zvíťazili v kategóriách najlepší hosťujúci herec a herečka v komediálnej sérii.

Po štyri ceny si odniesli tri projekty, a to dokumentárna snímka 13th, animovaný seriál Samurai Jack a miniséria Jedna noc.

Po tri ocenenia získali zase seriály Príbeh služobníčky, Viceprezident(ka), miniséria Veľké malé klamstvá, súťažná reality šou RuPaul's Drag Race a televízny muzikál Hairspray Live!.

Cenu pre najlepšieho hosťujúceho herca v dramatickej sérii si odniesol Gerald McRaney, ktorý stvárnil lekára Nathana Katowského v seriáli This Is Us. V ženskej kategórii trofej získala Alexis Bledel za stvárenenie Ofglen v spomínanom projekte Príbeh služobníčky.

Odovzdávanie Creative Arts Emmy Awards sa uskutočnilo počas dvoch ceremoniálov, v sobotu aj v nedeľu, v Microsoft Theater v Los Angeles. Sobotňajšie udeľovanie otvoril herec Tom Hanks, ktorý bol rovnako ako Dave Chappelle nominovaný na cenu pre najlepšieho herca v komediálnej sérii. Nedeľňajší slávnostný večer mal pôvodne moderovať Hank Azaria, ten však musel pre hurikán Irma vycestovať na Floridu a pomôcť svojej matke s evakuáciou.

Nominácie v 69. ročníku udeľovania televíznych cien Primetime Emmy, ktorých súčasťou sú aj Creative Arts Emmy Awards, oznámili 13. júla. Nominovaných predstavili herečka Anna Chlumsky a herec Shemar Moore. Primetime Emmy Awards rozdajú 17. septembra v Microsoft Theater v Los Angeles. Slávnostným večerom bude sprevádzať moderátor a komik Stephen Colbert.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)