Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Marcel Forgáč odchádza z pozície riaditeľa stanice Rádio_FM

13.11.2006, 18:13 | Lukáš Kočišek | © 2006 News and Media Holding

Riaditeľ tretieho okruhu verejnoprávneho Slovenského rozhlasu (SRo) Rádio_FM Marcel Forgáč odchádza k 1. decembru zo svojej funkcie.

  • Tlačiť
  • 0

radio_fm_logo.jpg

Riaditeľ tretieho okruhu verejnoprávneho Slovenského rozhlasu (SRo) Rádio_FM Marcel Forgáč odchádza k 1. decembru zo svojej funkcie. "Ide o moje vnútorné rozhodnutie," potvrdil pre Mediálne.sk. Forgáč pôsobil v SRo od marca 2004, kedy bol vymenovaný na post šéfredaktora vtedajšieho Rádia Rock FM. V novembri 2004 prešiel okruh rebrandingom podľa jeho projektu na súčasný názov Rádio_FM a začal sa orientovať na menšinového poslucháča, vyhľadávajúceho alternatívne hudobné žánre. Forgáč zatiaľ nemá podľa vlastných slov ujasnené svoje ďalšie pôsobenie, nevylučuje možnosť prestupu do jedného z komerčných rádií.

Podľa programového riaditeľa SRo Ľuboša Machaja nehrozia okruhu Rádio_FM v blízkej budúcnosti žiadne zmeny. "V súčasnosti sa uzatvára rozpočet na budúci rok, ktorý zaručuje bezproblémový chod tretieho okruhu," povedal pre Mediálne.sk Machaj. Ako dodal, vedením okruhu bude s najväčšou pravdepodobnosťou poverený súčasný programový manažér Dušan Vančo. Mediálne.sk prinesie v najbližších dňoch rozsiahlejší text venujúci sa dianiu okolo Rádia_FM. (lk)

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)