Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lengyel o novom rádiu: Ukážeme, ako sa robí objektívne médium

15.03.2017 | Martin Poláš

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

15.03.2017 | gejza77

tak si pomaly škrtnem ďaľšie rádio .... ostáva mi ešte VIVA Metropol a Rádio Slovensko

17.03.2017 | Bádateľ

kúrňa, to bude teda zase len "výhra" pre Slovensko - dzurindovec a smečkárka zakladajú nové rádio a "voda sa bude mútiť ešte viac"....

15.03.2017 | Funak

Ja by som sa skor na to pozrel inak.Samotne radio s nazvom Radio Rockova Republika dostalo licenciu,na zaklade,ze bude vysielat rockovu muziku.O.k plan im nevysiel,su v strate,cize zmena formatu a toto vsetko sa "len" ohlasi Rade pre rozhlasove a televizne vysielanie a ide sa dalej s novym formatom,tentokrat spravodajskym.
Hm nezda sa vam toto tak trochu pritiahnute za vlasy.To mozme teda cakat,ze pride daky novy vysielatel,ktory s tejto rade nakeca,ze chce vysielat pre katolikov a po roku zisti,ze to teda nejde,tak sa pretrasformuje na radio tipu Fun,Expres a len to tak rade ohlasi,vsak co formalitka,tak ci tak to schvali.
Ako nechem tu hlavne navodit dojem,ze som Rockovu Republiku nemal rad,ale podla mna by jednoducho mala vratit licenciu a je to,pretoze mne osobne to pripada,ako safarenie s frekvenciami.Ako rozumiem,ze je to sukromne radio a ma aj samo skoordinovane frekvencie,ale chcel som len poukazat na fakt,ze radia tu dostavaju licenciu na vysielanie,na zaklade obsahu,co budu vysielat.A ked im to jednoducho nevyslo,tak nech ju vratia a nech sa pokusaju o znovuzrodenie novej stanice v dajakom licencnom konani s inymi supermi o dane frekvencie.

16.03.2017 | mino6

Keby FUN, to už môže aj moslimské rádio z toho urobiť...

16.03.2017 | mino6

Ak si niekto myslí že rockové rádio na Slovensku je zárobková činnosť, tak je pako a ukazuje sa že sa nemýlim. A najsmutnejšie na celom tom je uniknutá informácia že to dokonca chcel zmeniť na smerácke rádio, čo už je vrchol stupidity. Takže už zostáva len Aligátor, bohvie do kedy... Toto je naozaj krajina kde vládnu totálny idioti a dedinský zlodeji...

18.03.2017 | salamoon

"Tak ako v čase, keď sme objektívnu televíziu budovali v Ta3"

hehe.. tak to bolo fakt objektivne, aj z objektivnych penazi

19.03.2017 | mino6

Presne tak, teraz je situácia kedy Fico vidí že v BA nemá žiadnu podporu, tak sa rozhodol že si kúpi tohto šaša aj s rádiom. Má poslucháčov, väčšinou asi normálnych ľudí, tak si Ficko myslí že ich bude teraz cez to rádio oblbovať. Ale to má smolu, poslucháči Rockovej Repubiky nie sú vymleté dedinské sliepky ktorým chodí rozprávať tie isté oplzlé vtipy každý rok na MDŽ!!!

21.03.2017 | Sobansky

Na jednej strane pokus o objektívne spravodajské rádio, na druhej strane snaha o pokračovanie biznisu v politickom marketingu. Smrdí mi to riadnym konfliktom záujmov. To ako keby som vlastnil súkromnú kliniku a nechcem sa zároveň vzdať podnikaniu v pohrebníctve. Uvidíme ako to celé dopadne, som zvedavý.