Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Koncom októbra začne vysielať kresťanský rozhlas Rádio 7

27.09.2005, 08:28 | Radoslav Augustín | © 2005 News and Media Holding

Nové kresťanské Rádio 7, ktoré je spoločnou dcérskou spoločnosťou slovenskej a českej kresťanskej rozhlasovej spoločnosti Trans World Radio (TWR) by malo spustiť svoje vysielanie od nového roka. Ako pre agentúru SITA povedal riaditeľ TWR Slovakia Ľubomír Vyhnánek, Rádio 7 by malo osloviť celú rodinu.

  • Tlačiť
  • 0

Nové kresťanské Rádio 7, ktoré je spoločnou dcérskou spoločnosťou slovenskej a českej kresťanskej rozhlasovej spoločnosti Trans World Radio (TWR) by malo spustiť svoje vysielanie od nového roka. Ako pre agentúru SITA povedal riaditeľ TWR Slovakia Ľubomír Vyhnánek, Rádio 7 by malo osloviť celú rodinu. Rodinnému typu vysielania bude prispôsobená programová štruktúra. Popri duchovných zamysleniach a analýzach ponúkne aj súťaže a publicistiku. "Máme posolstvo, ktoré má potenciál meniť našu spoločnosť k lepšiemu. Bez tejto viery by sme do toho nešli," povedal Vyhnánek. Rádio ponúkne polovicu vysielania v českom a polovicu v slovenskom jazyku. Na satelitné rozhlasové digitálne 24-hodinové vysielanie dostala spoločnosť T.W. Rádio s.r.o., v ktorej sú spoločníkmi slovenské a české TWR, licenciu v apríli. Stanica vysiela do konca roka skúšobne. (Podľa SITA, ra)

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)