Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jemné majú novú reláciu s Kalisovou. Premiéru bude mať v nedeľu

04.10.2019, 10:46 | reb | © 2019 News and Media Holding

Rádio Jemné prichádza na jeseň s novou víkendovou reláciou z oblasti lifestylu – O živote s Miriam Kalisovou. Moderátorka bude mať v štúdiu každú nedeľu dopoludnia rôznych hostí, témou majú byť podľa stanice „láska, vzťahy, úspechy aj sklamania“.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Jemné

Prvýkrát si budú môcť poslucháči vypočuť novú reláciu v nedeľu 6. septembra po 11:00, Jemné na ňu majú v programe vyčlenenú hodinu.

„Mirka je inšpiratívna mladá žena, mama, blízka našej cieľovej skupine. Preto sme sa ju rozhodli osloviť. Do relácie si bude pozývať zaujímavých aj netradičných hostí, ktorí majú čo povedať. Verím, že našim poslucháčom spríjemní nedeľné predpoludnie,“ priblížila jesennú novinku Katarína Hospodárová, programová riaditeľka Rádia Jemné.

Prvými hosťami budú moderátori Diana Hágerová a Romana Juraško, ktorí tvoria v súkromí pár. „Zoznámili sa na pracovisku v televízii, a dnes vychovávajú malú Izabelku,“ prezradila M. Kalisová, ktorá je momentálne aj jednou z tvárí magazínu Reflex na Markíze.

Neprehliadnite

Novú reláciu zaradili Jemné pred Hudobnú siestu a so začiatkom o 13:00 moderovaný blok Príjemný víkend s trvaním do 18:00, súčasťou ktorého sú aj dopravný servis a počasie každú hodinu. Pri mikrofóne sa striedajú Viktória Lancošová, Lukáš Pinček a Peter Tarasovič.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Jemné

Diskusia (0 reakcií)