Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Expres prinesie na jeseň novú reláciu s Viršíkom, RTVS vysielanie k Novembru

28.08.2019, 14:06 | Rebeka Kosečeková | © 2019 News and Media Holding

Na prichádzajúcu jesennú sezónu sa pripravujú aj rádiá. Niektoré majú pripravené nové relácie či mierne zmeny na moderátorských stoličkách. Premiérové programy pripravuje aj najpočúvanejšia stanica Rádio Expres, verejnoprávne Rádio Slovensko zaradí tematický formát k 30. výročiu Nežnej revolúcie už v septembri.

  • Tlačiť
  • 0

Rádio Expres po prázdninách každoročne upravuje vysielaciu štruktúru. Tá tohtoročná prináša podľa stanice „viac hudobných špeciálov, úpravu vysielacieho času popoludňajšej šou a viac slovenských hitov“.

„Dôležitou zmenou je posun hlavnej popoludňajšej šou s Mišom a Táňou do času po 15:00. Chceme ju ešte viac vyprofilovať ako reláciu na cestu domov, preto sme jej začiatok o hodinu posunuli,“ hovorí Martin Fenčák programový riaditeľ Rádia Expres.

Súčasťou relácie Mišo a Táňa bude aj tretí rozšírený spravodajský blok dňa – veľké správy o 17:00, ktoré na Exprese pribudli začiatkom tohto roka. Po letnej prestávke sa do programovej štruktúry tradične vracia aj poludňajšia relácia „Braňo Závodský Naživo“, ktorá vstupuje do svojej ôsmej sezóny.

Neprehliadnite

Moderátorkou SMS hry „Počúvam Rádio Expres – 3000 eur za 1 sms“ bude od septembra Miša Vrábová, ktorej zostane letný vysielací čas od 13:00 do 15:15.

Novinku prinesie Expres aj počas víkendových popoludní. V sobotu a nedeľu v čase od 12:00 do 16:00 ponúkne dvojdňovú hitparádu Top 100 hitov, ktorá bude vždy ladená na inú tému.

V novej vysielacej štruktúre po lete zostáva piatkový hudobný

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Jemné, rádiá, rádio Expres, Rádio Slovensko, RTVS

Diskusia (0 reakcií)