Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Binďo bude riadiť program v Rádiu Viva, ostáva aj moderátorom

07.01.2019, 11:25 | reb | © 2019 News and Media Holding

Rádio Viva mení programového riaditeľa. Lukáša Turiaka strieda na pozícii Ivan „Binďo“ Bindas. Ten prišiel do metropolitného rádia v lete spolu s Andrejom Wallnerom po širších programových a personálnych zmenách.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Viva

Končiaci šéf programu L. Turiak bude vo Vive naďalej pôsobiť ako moderátor rannej šou.

„Chcem sa veľmi pekne poďakovať vedeniu a kolektívu Rádia Viva za dva dynamické roky, počas ktorých som nabral množstvo cenných skúseností. Som hrdý na projekty, ktoré sa nám podarilo dotiahnuť a teším sa, že budem mať priestor naplno sa sústrediť na samotné vysielanie, ktoré ma napĺňa zo všetkého najviac,“ povedal.

Jadro programu Rádia Viva v súčasnosti tvorí ranná šou Dobré ráno Bratislava s Lukim a relácia Popoludnie s Binďom.

Moderátor Binďo, ktorý v rádiách pôsobí 18 rokov, bude novým programovým riaditeľom a zároveň ostáva aj pri mikrofóne.

„Vážim si túto ponuku a ďakujem za ňu, tiež ma nesmierne teší, že aj naďalej môžem pôsobiť ako plnohodnotný moderátor popoludnajšej šou. Našou spoločnou snahou a tímovou prácou bude predovšetkým upustiť v Rádiu Viva od nálepky oldies,“ uviedol.

Neprehliadnite

Binďo dodal, že v Rádiu Viva majú ambíciu stať sa modernou metropolitnou stanicou pre širokú škálu poslucháčov. Chcú taktiež plniť funkciu rádia, ktoré bude informovať nielen o dianí z hlavného mesta a širokého okolia, ale aj z iných častí krajiny.

„Mám pocit, že Bratislava a jej široké okolie má konečne svoje rádio. Pre poslucháčov chystáme zaujímavé súťaže a prekvapenia a pre reklamných partnerov výhodné ponuky spolupráce,“ dodal Binďo.

Rádio Viva aktuálne vysiela v Bratislave a okolí z frekvencií 93,3 MHz, 94,9 MHz a 101,1 MHz. Dostupné je tiež cez stream na svojom webe.

Súčasná Viva pôsobila najprv s názvom Viva Metropol, no neskôr sa vrátila k pôvodnému menu. Úplne pôvodná Viva s inými vlastníkmi bola celoplošnou stanicou, o frekvencie však prišla a v súčasnosti na nich vysiela Rádio Vlna, profilované ako oldies stanica.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Viva

Diskusia (0 reakcií)