Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rádia Košice hľadá moderátorov a redaktorov

07.11.2019, 10:50 | Rádio Košice

Najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku hľadá moderátorov i redaktorov. Regionálna jednotka ponúka priestor na vlastnú sebarealizáciu, či už formou on air (moderátori spravodajstva a publicistiky Rádia Košice), online (Košice Online na www.kosiceonline.sk) alebo TV (Televízia Košice na www.tvkosice.sk).

  • Tlačiť
  • 0

Rádio Košice je známe regionálnym spravodajstvom a reportáže, ktoré denne vysiela v metropolitných či regionálnych správach, majú hlavne autorský charakter.

Ak sa nebojíte mikrofónu, ste kreatívny, gramaticky či štylisticky zdatný a neveríte tomu, že na východe nič nie je, chceme vás počuť!

A nielen my, ale aj poslucháči na celom východe, ktorým môžete denne prinášať informácie regionálneho charakteru z východu.

Staňte sa súčasťou nášho dynamického kolektívu, ak ste tímový hráč, svoj životopis, prípadne motivačný list a mediálne výstupy pošlite na konkurz@radiokosice.sk ešte dnes.

Vybraných uchádzačov informujeme o termíne konkurzu. Viac informácií nájdete na webe Rádia Košice.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)