Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Absolutným víťazom hudobných cien Europy 2 sa stal Raper Kali

13.05.2017, 17:52 | Europa 2

Bohatý program plný známych interpretov striedalo odovzdávanie cien v jednotlivých kategóriách. Bezkonkurenčne s počtom hlasov 10 596 si prebral cenu za absolútneho víťaza raper KALI.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Nenormálna atmosféra, najpopulárnejší umelci, slzy šťastia Dominiky Mirgovej či dojatý Kali - aj to boli Hudobné ceny Europy 2. Jedinečný prvý večerný event sa konal v Ateliéri Babylon, kde o 19 hod. spustil svoj set DJ Stanley a presne o 20 hod. moderátori večera Kamil Konkoľ a Matúš Krnčok uviedli začiatok odovzdávania.

DJ Milan Lieskovský spolu so Šortym, Veronikou S, ADissom a Elpem odpálili na úvod svoju show. Fanúšikovia rádia si mohli vychutnať atmosféru Hudobných cien na evente, ale aj online prostredníctvom video streamu na www.europa2.sk, či LIVE z éteru - do polnoci bolo možné počuť a vidieť Emmu Drobnú, Linu Mayer, Igora Kmeťa, Dominiku Mirgovú, skupinu King Shaolin či Otisa z H16.

Celkový počet hlasov, ktoré venovali ľudia svojim obľúbeným umelcom v hlasovaní, bol 104 919! Po odovzdaní cien Europa 2 venovala svojim poslucháčom koncert Kaliho, Majka Spirita a osobitý set namixovaný DJ Milanom Lieskovským spolu so svojim tímom Dance eXXtravaganzy.

Počas programu vyšiel až trikrát na pódium KALI, ktorý získal cenu za najlepšieho slovenského speváka, song roka „Púšťam ťa“ a absolútneho víťaza s celkovým počtom hlasov 10 596!

„Som neskutočné rád a vďačný zato, že niekto dáva taký priestor umelcom ako rádio Europa 2. Ďakujeme za to!“, povedal dojatý KALI. (https://www.youtube.com/watch?v=kvBx0omLeZE)

OFICIÁLNE VÝSLEDKY HUDOBNÝCH CIEN EUROPY 2

Slovenský spevák: Kali

Zahraničný spevák: Ed Sheeran

Slovenská speváčka: Dominika Mirgová

Zahraničná speváčka: Adele

Slovenská skupina: H16

Zahraničná skupina: Twenty One Pilots

Slovenský song roka: Púšťam ťa (Kali)

Zahraničný song roka: Faded (Alan Walker)

Slovenský DJ: Peter Pann

Zahraničný DJ: Alan Walker

Objav roka: Emma Drobná

 

Absolútny víťaz: Kali

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)