Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Začal sa boj proti konšpirátorským webom. Značky im odstrihnú inzerciu

18.04.2016 | pol

Diskusia (21 reakcií) Pravidlá diskusie

18.04.2016 | Moral Revival

Vitajte v novej totalite. V totalite "správneho" názoru a "správnej" pravdy. Čo mi to len pripomína?

18.04.2016 | Ľubomír Benkovič

Roky našej histórie či už 19.storočia alebo aj 20.storočia. lenže tento zoznam vytvoril pred pár rokmi pán Smatana , ale zabudol naň dať aj všetky tvz. mienkotvorné médiá -tlačené-tv-rozhlasové.

21.04.2016 | martin33

Najvacsi klamari - reklama, chcu niekoho obvinovat, ze uvadza na strankach nepravdive informacie ? :-)))

18.04.2016 | wtf

vdaka za zoznam (a reklamu zadarmo) rozsliril som si obzory o zaujimave stranky :)

19.04.2016 | LPB

si ma predbehol:-)

18.04.2016 | Michal Bulak

No jo toto mi prípomína Orwella tzv. goodthink a crimethink, pekne to uvadzaju do praxe sudruhovia xD BTW dik za užitočne linky

18.04.2016 | noblesa

Uz staci zriadit len MINISTERSTVO PRAVDY. To sme dobacovali. Ale - nejako v tom zozname neviem najst napriklad sme.sk, cas.sk, atd...

18.04.2016 | Ľubomír Benkovič

Stačilo mi ke´d som si v článku prečítal meno pána Smatanu, veľkého bojovníka proti konšpirátorským webom a aj nad "čistotou rozmýšľania "našej mládeže , ale len tak ako to vyhovuje jemu a tým čo ho za to platia, poprípade ani nemusia.Podobných pánov sme za našej histórie zažili dosť.Stačí si len spomenúť na roky od 1900 do 1989 a je každému jasné , že o akých ľudí sa jedná.za judášsky groš si zaprú aj nos medzi očami.

18.04.2016 | PaloK

Účasť Hvoreckého, veľkého to bojovníka za práva biologických odchýliek, z duše nenávidiaceho krešťanov, je pekná čerešnička.

Zaujímavý je aj tento komentár ich stratéga, Petra Jančaríka:
"V prostredí, kde ľudia odmietajú alebo nevedia kriticky myslieť, sa to však dá iba ťažko. Preto chceme aj my prispieť k tomu, aby ľudia dokázali vážiť fakty a argumenty a boli schopní odlíšiť ich od klamstiev a poloprávd."

Kedy začnú za eurofondy rozposielať do schránok každý deň pokyny na správne rozmýšľanie?

19.04.2016 | Jana Ludvigova

Užitočný idiot, horší než triedny nepriateľ. Na Šmatanu to platí dvojnásobne, ale aj tak mu môžme poďakovať, že naše obľúbené weby očistí od toho konzumistického sajrajtu, od zbytočných a rušivých reklám. Niekedy je to už neznesiteľné, keď z každého rohu stránky na mňa vyskakujú stupídne ponuky a niekedy sa to ani nedá hneď zavrieť, proste ťažká šikana! Už si niekto z vás niečo kúpil na základe nejakéj reklamy prezentovanej na stránke, ktorú ste sa chystali prečítať? Ja teda nie, ani nikdy neplánujem.

19.04.2016 | LPB

Da sa to podstatne obmedzit napriklad AdBlock-om. Sem tam vyskakuju prosby o jeho vypnutie, lebo znizuje prijmy vlastnikom stranok.

19.04.2016 | Peter1234

Užitočná iniciatíva, schvaľujem to.

19.04.2016 | LPB

V nedelu davala STV1 konspiracny film o Olivettim/CIA. Dufam, ze uz je na zozname:-)))

Že sa vôbec nájdu v dnešnej dobe takí úbohí primitívi... a majú na to prachy. Aha, počkať...

19.04.2016 | blu

Sloboda prejavu , šírenie vlastných myšlienok a vlastných názorov v akej kolkovej forme je spoločnosťou odmietnuté a postihované či trestané ,ak nespadá do morálneho kódexu danej spoločnosti. Tvorcovia týchto spoločenských kódexov a noriem sú ľudia , trpiaci chorobnou túžbou ovládať a mať pod kontrolou všetko a všetkých - Stalinov syndrom, Manažérsky syndrom ,Hitlerov syndrom ....
Čo s takým duševne chorým človekom?

21.04.2016 | Truhlik999

No čoby.. Také načim do Europarlamentu, alebo aspoň SK parlamentu poslať.

Alebo ogrcať.

21.04.2016 | muchomuurka

Nestačím žasnúť koľko čitateľov Trendu tu obhajuje weby propagujúce liečbu rakoviny s rétorikou, že ide o útok na slobodu slova. Nik tie weby nezakazuje (v totalite by ich rovno zrušili) ten zoznam len upozorňuje na stránky publikujúce hmatateľné klamstvá. Fakt treba viac investovať do vzdelávania a kritického myslenia. Ak tie sprostosti bude čítať i Váš lekár a bude sa nimi riadiť, na vlastnej koži zistíte o čo vlastne ide tejto iniciatíve.

21.04.2016 | muchomuurka

liečbu rakoviny savom či sódou bikarbónou

21.04.2016 | martin33

Hmatatelne klamstva bezia v kazdej TV pocas reklamy. Napriklad reklama na "zdrave" potraviny plne cukru a chemie, alebo reklama na "vyhodny" uver, kde je zakonom vyzadovane RPMN ukazane na 3s fontom velkosti 2mm.

http://gazduj.etren...
http://gazduj.etren...
http://gazduj.etren...
http://gazduj.etren...

Preco sa na tom zozname stranka ziadnej TV alebo tlaceneho media zobrazujuca reklamy nenachadza ?

22.04.2016 | muchomuurka

Kadejaké náhražky sú s ľudstvom odjakživa, keby ste kupovali kvalitné potraviny a nie šmejdy, tak to nemusíte riešiť. Chcete obabrať systém produkcie, no ten sa oklamať nedá. Výrobca má nejaké náklady, pod ktoré proste nie je rentabilné produkt predávať. Dostávate také produkty, pretože chcete niečo na čo nemáte/nechcete dať adekvátne prostriedky. Obchodníci Vám túto ilúziu s radosťou predajú. V skratke - obabrať Vás môže i vlastné dieťa, keď sa necháte, takže trochu argumentačnej súdnosti, nik Vás predsa nenúti tie produkty kupovať. Ale nevychádzam z úžasu, že toto treba vysvetľovať na Trende.

22.04.2016 | martin33

Ja tie produkty nastastie kupovat nemusim, ale mnozstvo intelektualne slabsie vybavenych ludi, na zaklade klamlivych reklamnych informacii, ich kupuje a realne si tym poskodzuje zdravie. A to je ten najvacsi podvod a konspiracia - reklama.

22.04.2016 | sano b

len aby sa od zvysku svojich citatelov neodstrihli konspiratori.sk
"odbornu komisiu" teda uz mame, este ju treba "zakryt" nejakym ministerstvom pravdy