Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

VÚB banka venuje svoj reklamný čas kampani #KtoPomozeSlovensku

24.03.2020, 19:09 | pol | © 2020 News and Media Holding

Viaceré značky podľa očakávania upravujú svoju komunikáciu a marketingové aktivity v čase šírenia koronavírusu. VÚB banka využije svoj zakúpený inzertný priestor na podporu iniciatívy #KtoPomozeSlovensku. Chce osloviť verejnosť, aby sa k nej pripojila.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

VÚB banka

Televízny spot, ktorý vyzýva na podporu projektu, nahovorili známe tváre. Iniciatíve vyjadrili podporu Petra Polnišová, Zdena Studenková, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Tomáš Maštalír či režisér spotu Juraj Johanides.

Diváci reklamu uvidia od stredy 25. marca. Hlavným posolstvom televíznej kampane je finančná zbierka na pomoc slovenským zdravotníckym zariadeniam v čase pandémie koronavírusu.

#KtoPomozeSlovensku pomáha zdravotníckym zariadeniam zvládnuť pandémiu cez prehľadný systém financovania a zabezpečenia materiálnej pomoci pre nemocnice, domovy sociálnych služieb a služby pre zraniteľné skupiny ľudí.

„To, čo momentálne zdravotnícke zariadenia potrebujú najviac, je čas a peniaze, aby sa mohli dostatočne pripraviť na náročnú situáciu, ktorá ich čaká. VÚB banka preto platforme #KtoPomozeSlovensku daruje okrem finančného príspevku práve svoj čas. A to reklamný čas, ktorý bol nakúpený pre televíznu reklamu banky,“ hovorí Martina Hrivnáková, riaditeľka korporátnej a marketingovej komunikácie VÚB banky.

„Veríme, že aj takýmto, na Slovensku zatiaľ netradičným spôsobom, pomôžeme zbierke. Chceme, aby sa dostala do čo najširšieho povedomia verejnosti, oslovila aj ďalšie spoločnosti a spolu sme tak pomohli lekárom zvládnuť ich ťažkú úlohu,“ dodala.

Banka do zbierky prispela sumou 40-tisíc eur. Okrem toho venovala Univerzitnej nemocnici Bratislava umelú pľúcnu ventiláciu v hodnote 84-tisíc eur.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy VÚB banka

Diskusia (0 reakcií)