Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

VšZP opäť zmenila hovorkyňu, prišla po 20-ročnom pôsobení v RTVS

24.06.2019, 17:34 | reb | © 2019 News and Media Holding

Vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni (VšZP) došlo opäť k zmene na poste hovorkyne. Nastúpila naň Slávka Gáborová, ktorá pôsobila dlhé roky ako moderátorka a redaktorka vo verejnoprávnej RTVS. Vo funkcii nahradila Janu Martanovičovú.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

VšZP

K zmene na pozícii hovorkyne došlo v polovici júna. S. Gáborová nastúpila do VšZP po 20-ročnom pôsobení v Slovenskej televízii, respektíve RTVS.

Pracovala ako redaktorka spravodajstva a moderátorka, posledných deväť rokov sa podieľala na relácii Občan za dverami, v ktorej sa venovala občianskej publicistike.

Hovorkyňu zmenila štátna poisťovňa v priebehu polroka po druhý raz. S. Gáborová totiž vystriedala J. Martanovičovú, ktorá nastúpila v januári tohto roka. Ako potvrdila nová hovorkyňa, jej predchodkyňa ostáva vo VšZP, kde je po novom vedúcou referátu komunikácie.

Slávka Gáborová bola dlhé roky tvárou RTVS

Slávka Gáborová bola dlhé roky tvárou RTVSZdroj: RTVS

Do VšZP prišla J. Martanovičová z pozície riaditeľky regionálnej televízie, aj ona v minulosti pracovala v Slovenskej televízii ako redaktorka, moderátorka aj editorka v redakcii spravodajstva a publicistiky. Odbor marketingu a komunikácie v poisťovni stále riadi Marcel Jánošík, ktorý do nej nastúpil vlani v novembri.

S. Gáborová je v poradí treťou hovorkyňou od nástupu riaditeľky VšZP Ľubice Hlinkovej, ktorá vlani v októbri vystriedala Miroslava Kočana.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy VšZP

Diskusia (0 reakcií)