Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V slovenskom Heinekene si vybrali novú hovorkyňu

03.07.2019, 11:37 | reb | © 2019 News and Media Holding

Novou manažérkou pre korporátne vzťahy a hovorkyňou spoločnosti Heineken Slovensko sa od júla stala Helena Windisch. V rámci svojej pracovnej agendy bude zodpovedná za oblasť externej a internej komunikácie, public affairs, budovanie korporátnych vzťahov a rozvoj oblasti spoločenskej zodpovednosti.

  • Tlačiť
  • 0

„Teším sa na nové výzvy z pozície manažérky korporátnych vzťahov spoločnosti Heineken Slovensko. Verím, že sa mi podarí zúročiť dlhoročné skúsenosti a prispieť k rozvoju pozitívneho imidžu lídra na slovenskom pivnom trhu,“ uviedla nová H. Windisch, ktorá bude po novom v spoločnosti komunikovať s médiami.

V minulosti zastávala viaceré funkcie v oblasti korporátnej komunikácie, PR a CSR na strane komunikačných agentúr i nadnárodných korporácií ako sú Sony, Foxconn a Eset.

Na pozícii manažérky pre korporátne vzťahy nahradí H. Windisch Hanu Šimkovú, ktorá sa komunikácii v spoločnosti venovala desať rokov.

Neprehliadnite

„Stoja predo mnou nové osobné a profesionálne výzvy, ktoré som sa rozhodla v nasledujúcich mesiacoch bližšie preskúmať a samostatne sa venovať tomu, čo ma najviac napĺňa a baví – práci s ľuďmi, tímami, ich rozvoju a komunikácii,“ povedala odchádzajúca manažérka H. Šimková.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Heineken Slovensko

Diskusia (0 reakcií)