Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tatra banka má nového riaditeľa komunikácie a stratégie značiek

01.02.2016, 10:26 | Mediálne.sk

Tatra banka má od februára novo obsadený post riaditeľa odboru komunikácie a stratégie značiek. Pozíciu zastáva Peter Mažerik, ktorý v spoločnosti pracuje od roku 2006.

  • Tlačiť
  • 0

V Tatra banke pôsobil P. Mažerik najprv ako marketingový analytik so zodpovednosťou za prieskumy trhu, od roku 2009 participoval na formovaní stratégie banky a riadení portfólia inovácií.

Peter Mažerik

Od vlaňajška bol zodpovedný za vedenie tímu Research & Development. „Na novej pozícii zastreší stratégiu značiek Tatra banka a Raiffeisen banka, brand management, media, online a web stratégiu, public relations, eventy, internú komunikáciu a sponzoring,“ informovala Tatra banka v tlačovej správe.

Doterajšia šéfka komunikácie Milada Halová bude aj počas materskej dovolenky naďalej zodpovedná za programovú a komunikačnú stratégiu Nadácie Tatra banky a ideové smerovanie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie.

Odbor komunikácii vlani Tatra banka preobsadzovala. Novou hovorkyňou sa v apríli stala Zuzana Povodová. Banka v tom čase prijímala aj novú PR manažérku Máriu Mahútovú.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Tatra banka

Diskusia (0 reakcií)