Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenská sporiteľňa končí s bilbordmi, nechce prispievať k vizuálnemu smogu

07.08.2018 | Martin Poláš

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

07.08.2018 | righty

neviem, prečo mám taký zvláštny pocit, že sa tu niekto výsledky analýzy (ne-)efektívnosti snaží predať ako obrovské dobrodejstvo. no, čo už, aspoň niečo. ale ináč vás bankujem.

ešte by sa mohla zobudiť taká Sedita a napríklad prestať používať palmový tuk vo svojich výrobkoch. potom by slovenské mohlo opäť znamenať kvalitné. v poslednom období majú kvalitnejšie cukrovinky aj Turci.

07.08.2018 | citatelTrendu

Konečne rozumný nápad. Vítam že niekto konečne pochopil že inak ako ignoráciou sa reklamných nosičov nezbavíme. Našich politikov ani nespomínam, tí sú kúpení J&T, najväčším reklamným hráčom v SK.

Pamätáte si ako pred pár rokmi chcela Zmajkovičová (Smer) dať zákon obmedzujúci billboardy? Vlastní poslanci ju stiahli a potichúčky jej vysvetlili situáciu,

A normálny človek je len zdesený ako si hyzdíme krajinu, stačí prekročiť hranice s Rakúskom a vidíte ten rozdiel - Zlodejsko vs Civilizácia.

07.08.2018 | milan_k

presne tak, usetria haldu penazi a hipsterkom v Blave to predaju ako "look what I've bought for ya" ....tristne, ale aspon vysledok je pozitivny. Ak si neefektivnost bilboardov uvedomi viac inzerentov nieco by sa mohlo zmenit.

07.08.2018 | ready

super napad. Ak si zoberu priklad dalsi velki zadavatelia, klesne cena billboardov, motivacia ich budovat ci udrziavat.

08.08.2018 | martin33

Teda billboardy tu ostanu, len sa nebudu dalej udrziavat.

08.08.2018 | TotoTuSomJa

Martin, tu pomôže len nový stavebný zákon, čo by dal väčšie právomoci stavebným úradom na rýchlejšie odstránenie nelegálnych stavieb. A samozrejme vysoké pokuty, dostatočne vysoké na to aby sa neoplatilo stavať čiernotu.

08.08.2018 | TotoTuSomJa

Chválim, za toto má odo mňa SLSP veľký plusový bod. Snáď sa viacero firiem spamätá a prestane podporovať vizuálny smog čo ničí našu krajinu a mafiánov čo z neho žijú.