Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéfka Čaputovej kampane: Išli sme proti mnohým marketingovým poučkám

04.04.2019 | Martin Poláš | Rebeka Kosečeková

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

05.04.2019 | Uspesny startupista

Zaujimalo by ma, ze ci preniknu na verejnost insiderske infomracie o "prisposobovani" vyskumov verejnej mienky:-) Lebo tie sa podielali na uspechu pani prezidentky mierou vrchovatou:-))

05.04.2019 | bozsky

mna by skor zaujimalo, ci sa na verejnost dostanu realne cisla nakladov kampani, ako sa to podarilo v pripade Kisku, ktory minul o minimalne 900tis viac, nez dovoluje zakon.

05.04.2019 | salamoon

to co predvadzali a predvadzaju slusnoslovenske media, kde aj pravidelni korporatny inzerenti vyzeraju pri nej ako dedinski zivnostnici a Lady Di ako dievca odvedla, by som povedal, ze kludne moze absolvovat dalsie kolo a furt bude v pluse..

05.04.2019 | MyslimSiTo

marketingove poucky funguju najma dovtedy, kym ich spotrebitel neprekukne. takze ako aj vysledok potvrdil, oplatilo sa zariskovat a vysledok sa podaril. ci sa to oplatilo aj pre volicov, ukaze cas. a miera vplyvu poradcov, ktorych nikto nevolil a budu do sympatickej no prazdnej schranky liat rozumy.

10.04.2019 | beauty

No, podľa prvých vyjadrení slovutnej budúcej pani prezidentky (nie mojej) to vyzerá, že pán Bútora bude mať novú hovorkyňu.

05.04.2019 | risototh

Nechcem byt hnidopich, ale predpokladam, ze aj toto je sucast marketingovej strategie... ""Uprimne" insider info"

05.04.2019 | shaggy

Samozrejme, že áno. Rovnako, ako to, čo robili - bolo to presne podľa poučiek, preto to tak fungovalo.

05.04.2019 | demo50

Čaputová by mala možno problémy, ak by sa Šeficovičov tím a iniciatívne aj on nezameral na antikampaň. V prvom kole bol úplne trápny, hľadal nepriateľa a zabával nás rezňami a tanečkami. V druhom kole poľavil v antikampani a výrazne bodoval. Ak by takúto kampaň viedol v prvom kole (tu bol určitú dobu aj lídrom), výsledok volieb by bol viac vyrovnaný.

07.04.2019 | tono.hajduk

"Boj proti zlu" ehm, to je motiv, ktorý su moze ruku podať s bravčovým reznom.

07.04.2019 | bozsky

O par dni pride do kin Avengers: End game. Tam je tiez jeden, co bojoval proti zlu a pritom vyhubil 1/2 obyvatelstva vesmiru ;-)

08.04.2019 | bohuskoknm

U mňa získala hlas a aj mojich známych, keď B. Luhárovi povedala, že je jeho bývalá sklamaná volička.

14.04.2019 | peterval

Zuzka Čaputová to nebude mať ľahké, pretože jej vlastní spolustraníci z Progresívneho Slovenska jej začali hádzať polená pod nohy. Najskôr to bol Štefunko s Beblavým, ktorí zneužili jej zvolenie na politický marketing strany Progresívne Slovensko. Najnovšie je to primátor Bratislavy, Matúš Vallo, o ktorom už veľa bratislavčanov lutuje, že mu dalo hlas. Vallo totižto navrhol dve úplne nekoncepčné a občana oberajúce o nemalé peniaze veci:
1) parkovacia politika podla Valla je sprostým vybrtím výpalného v miliónoch eur bez toho, aby Vallo za tieto milióny občanovi niečo vrátil
2) Vallo má pripravené daľšie výpalné, návrh 100% !!! zvýšenia dane z nehnuteľnosti pre každého.
Vallo a jeho team a sponzori totižto potrebujú peniaze na prerozdelenie medzi seba a lavicové projekty nezmyselné.

V tomto kontexte sa oplatí pozrieť, čo je vlastne za strana Progresívne Slovensko, ktoré zastupuje Vallo. A sme doma, PS je totižto silne lavicová neokomunistická , ktorá s triezvym rozumom a normálnou ekonomikou vela spoločné nemá. Boss progresívneho slovenska Štefunko bol nielen predsedom mladých lavičiarov, ale dokonca aj tajomníkom komunistickej Strany Demokratickej lavice. Toto určite nevedelo X ludí, ktorí týmto lavičiarom dali hlas.Ale aj taká je politika, ludia volia, a nevedia koho.
Vallov nezmyselný návrh ako vytiahnut s penaženky miliony najlepšie zhrnul vo svojom blogu Lučanič, stojí to za prečítanie:
https://lucanic.blo...

PS, Vallo nielenže je skutočne pohroma pre ekonomiku Bratislavy a pre penaženky bratislavčanov, ale nevie ani znieť kritiku. Na svojej FB stránke začal hromadne blokovať týck, ktorí si dovolili ho kritizovať. A to tiež svedčí o komunistickom zmýšlaní Valla a jeho PS.
Čaputová to bude mať veľmi ťažké, pokiaľ bude podporovať ludí ako Vallo

27.01.2020 | peters10

Herve Leger Neutrals