Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Reklamná agentúra Respect APP má novú riaditeľku

06.09.2019, 17:28 | pol | © 2019 News and Media Holding

Reklamnú agentúru Respect APP vedie od septembra Zuzana Marečková, ktorá do firmy prišla vlani na jeseň. Presúva sa vyššie z doterajšej pozície Account Directorky.

  • Tlačiť
  • 0

Z. Marečková prišla do Respect APP vlani po 13-ročnom pôsobení v agentúre MUW Saatchi & Saatchi, kde pracovala na viacerých pozíciách klientskeho servisu. Pred ňou agentúru Respect APP viedla spolumajiteľka Yolka Udičová. 

„V Respecte sa od začiatku môjho pôsobenia cítim ako ryba vo vode. Agentúra má perfektných ľudí a veľmi príjemných klientov, ktorí sú agentúre verní dlhé roky. Z toho je jasné, že svoju prácu robíme profesionálne. Teší ma, že môžem byť toho súčasťou,“ uviedla Z. Marečková.

„Teší nás, že Respect APP povedie človek, ktorý má veľké skúsenosti z odboru a nedosahuje len nejaké tabuľkové výsledky, grafy, nezaoberá sa iba dlhodobým plánovaním alebo organizovaním bežného pracovného dňa, ale aj spríjemňuje atmosféru vo firme a zdravo funguje v medziľudských vzťahoch. Proste robí veci, ktoré už dávno mali byť suverénnou výbavou expertov na komunikáciu a na vrcholový manažment,“ komentoval posun Z. Marečkovej partner Respect APP Ondrej Štefánik.

Súčasťou vedenia agentúry sú v súčasnosti popri Z. Marečkovej Peter Michalka na pozícii AdMan a kreatívny riaditeľ Mário Poór.

V Respect APP, ktorá oslavuje 15. výročie – funguje od roku 2004 – sa pred letom udiala zmena aj v majiteľskej štruktúre. Z pôvodnej trojice vlastníkov odišiel jeden z partnerov Róbert Slovák.

Agentúru vlastnia zvyšní dvaja spoločníci Yolka Udičová a Ondrej Štefánik, ktorým patrí zhodne polovičný podiel. R. Slovák bol aj prezidentom Klubu reklamných agentúr Slovenska, na poste ho nahradila v auguste Zuzana Ďurčeková z Made by Vaculik.

Aktuálnymi klientmi Respect APP sú Kaufland, Prvá stavebná sporiteľňa, Metsa Tissue – Tento, ZSE, KJG, Podbanske rezort, Victory Travel a Úsmev ako dar.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Respect APP

Diskusia (0 reakcií)