Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rajec má kampaň pre novú príchuť ešte pred uvedením do predaja

29.07.2019, 14:24 | pol | © 2019 News and Media Holding

Vo svojom rade Rajec Bylinka chystá subbrand spoločnosti Kofola Česko Slovensko novú príchuť – harmanček. Uvedeniu do predaja prechádza imidžová kampaň, ktorá je nasadená od júla.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Kofola, Rajec

Novú príchuť Rajec Harmanček v bylinkovom rade uvedie Kofola do predaja až v októbri, no v predstihu spustila imidžovú kampaň.

Súčasťou komunikáciou je televízny spot – upravená verzia reklamy Rajca so svetluškami, ktorá mala premiéru v roku 2015. V aktuálnej verzii pribudol tag-on avizujúci novú príchuť. Popri televízii kampaň v júli odštartovala v online a na mieste predaja.

Nová príchuť je súčasťou Projektu Kamilka, v rámci ktorého začala Kofola pestovať byliny pre svoje nápoje vo vlastnej réžii. Využije na to spoluprácu s firmou Leros špecializujúci sa na bylinné čaje, ktorú kúpila v roku 2018.

Projekt Kamilka dostal názov nielen po jednej z byliniek, ale aj ako odkaz na Kamilu Stehlíku z Lerosu, odborníčku na liečivé byliny. Kofola vysadila byliny na poliach v Rajeckej Lesnej.

Neprehliadnite

„Je to vôbec prvýkrát, čo komunikujeme produkt, ktorý sme ešte nevyrobili. Ale Projektu Kamilka a novinke z našej úrody tak veríme, že sme sa nebáli vstúpiť s ním do nových vôd aj na poli komunikácie,“ hovorí brand manažérka Katarína Pereszlényiová.

Rajec Harmanček (vizuál)Zdroj: Kofola

Rajec Harmanček už výrobca promuje aj na sociálnych sieťach a k projektu vytvoril aj samostatný web. Novinku zároveň avizuje na etiketách súčasných príchutí, na ktorých pribudlo logo Projektu Kamilka.

Kreatívu kampane mala na starosti agentúra Zaraguza. Produkčnou spoločnosťou je Revers. PR má na starosti 1st Class Agency. Teasingová kampaň beží do konca septembra na slovenskom aj českom trhu.

Rajec Harmanček (balenie 1,5 l)Zdroj: Kofola

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Kofola, Rajec

Diskusia (0 reakcií)