Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

PR Clinic zastreší pre Pivovary Topvar aj produktovú komunikáciu

07.02.2018, 14:23 | pol | © 2018 News and Media Holding

Agentúra PR Clinic bude po novom pre spoločnosť Pivovary Topvar zastrešovať okrem korporátnej aj produktovú komunikáciu. Rozhodol o tom nedávno ukončený tender.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

PR Clinic

V prípade Pivovarov Topvar pomôže PR Clinic so spustením novej komunikačnej stratégie pre kľúčové iniciatívy na tento rok a zároveň s produktovou komunikáciou pre značky Šariš, Pilsner Urquell, Birell, Velkopopovický Kozel, Gambrinus, Kingswood, Excellent či Frisco.

S Pivovarmi Topvar spolupracuje PR Clinic od vlaňajšieho júla, keď prebrala agendu korporátnej komunikácie.

„Teší nás, že môžeme DNA našej agentúry vštepiť aj do ďalších výziev, ktoré nás s touto spoločnosťou čakajú. Agentúra preto pred nové úlohy postavila tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v PR a v médiách,“ uviedol account director agentúry PR Clinic Martin Dobiš.

Podľa marketingovej manažérky Pivovarov Topvar Martiny Novak bolo nevyhnuté nájsť spoľahlivého strategického partnera pre produktové PR a vzťahy s médiami.

Neprehliadnite

„Tešíme sa na spoluprácu s tímom PR Clinic a rozbeh množstva inšpiratívnych projektov spojených s našimi značkami,“ doplnila.

Pivovary Topvar v minulosti spolupracovali s PR agentúrami Neuropea či 1st Class Agency.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy PR Clinic

Diskusia (0 reakcií)