Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pepsi priniesla opäť letný Súboj chutí, podporuje ho novými TV spotmi

26.06.2019, 14:25 | reb | © 2019 News and Media Holding

Značka Pepsi spustila pokračovanie projektu „slepého testovania“ chutí, v ktorom spotrebitelia ochutnajú a porovnajú dve najznámejšie značky kolových nápojov na svete. Kampaň Súboj chutí, ktorej história siaha do roku 1975, prichádza na Slovensko štvrtýkrát.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Pepsi, PepsiCo

Aj tento rok si pritom zmerajú sily nielen kalorické, ale aj bezkalorické varianty oboch nápojov – Pepsi a jej konkurenčná Coca-Cola.

Pepsi uvádza, že bude zastúpená plechovkou v klasickej modrej farbe, tak aj bezkalorickou Pepsi Max v čiernej. Slováci budú môcť nápoje porovnávať na viacerých zastávkach v rámci roadshows i prostredníctvom menších mobilných testovacích jednotiek.

Kampaň je podporená v televízii, digitálnom prostredí aj na sociálnych sieťach, v PR a eventmi. V televízii prebieha podpora Súboja chuti lokalizovanými spotmi – dlhším a kratším – nasadenými na Markíze a Joj. Tieto spoty sa v rámci celkovej komunikácie kampane objavujú aj v digitálnom prostredí v rámci oficiálneho YouTube kanála Pepsi SK, ale aj na Facebooku a Instagrame.

Kampaň je nasadená od júna do augusta, o jej digitálnu kreatívu sa postarala Etnetera Motion, digitálne médiá zastrešila Red Media, BTL zastrešila agentúra Ritual Communication a ATL agentúra Mark BBDO.

Ku kampani sa v oboch krajinách pripojili aj influenceri, na Slovensku je to youtuberka Lenka Titková známa pod prezývkou „L3nka“ a spevák Martin Harich. V Česku s Pepsi spolupracujú moderátor Johan Mádr a modelka Andrea Kalousová.

„S minuloročnými Súbojmi chuti sme zaznamenali veľký úspech, preto sme sa kampaň rozhodli zopakovať. Zakladáme si na férových pravidlách a nestrannosti. Samozrejmosťou je napríklad zaručenie rovnakej teploty pre oba testované nápoje. Jediné, čo rozhoduje, je chuť,“ uviedol Michal Šlechta, manažér značky Pepsi pre SR a ČR.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Súboj chuti je na cestách! Nájdi nás na rôznych akciách po celom Slovensku a rozhodni aj vďaka svojej chuti! @l3nik @hartin_marich #pepsiskofficial #pepsi #cola #subojchuti #tastechallenge #roadshow #leto #fortheloveofit

Príspevok, ktorý zdieľa Pepsi SK official (@pepsiskofficial),

Každý z účastníkov teda podľa vlastnej chuťovej preferencie rozhodne, ktorý z nápojov mu viac chutí a odpoveď označí v mobilnej aplikácii, ktorú bude mať k dispozícii tím Pepsi. Verejnosť bude môcť nápoje porovnávať v takmer 20 zastávkach v rôznych mestách.

„Tento rok pokračujeme aj s nasadením menších mobilných testovacích jednotiek, vďaka ktorým sa budú môcť ľudia zapojiť do Súboja chuti napríklad aj v centrách miest, v parkoch či na kúpaliskách,“ dodal M. Šlechta.

Zdroj: Pepsi

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Pepsi, PepsiCo

Diskusia (0 reakcií)