Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Odsúdené odštartovali s trhovým podielom na úrovni Ordinácie v ružovej záhrade

02.09.2009, 14:00 | Lukáš Kočišek | © 2009 News and Media Holding

Druhý deň novej sezóny priniesol aj premiérový priamy súboj Ordinácie a Paneláka a návrat Profesionálov. Prečítajte si podrobnosti.

  • Tlačiť
  • 1

Návrat tretej série Ordinácie v ružovej záhrade a jej priamy súboj s Panelákom. Štart seriálovej novinky televízie Joj Odsúdené a nový vysielací deň pre Profesionálov. To boli hlavné udalosti druhého dňa novej sezóny. Mediálne.sk má prvé čísla.

Ordinácia sa po letných prázdninách vrátila v novej koncepcii, Markíza ju rozdelila na dve časti, medzi ktoré vsunula reklamu, a ešte viac ju tak predĺžila. Končila až o 21:40. Obe časti dosiahli podľa informácií Mediálne.sk nadpriemerné trhové podiely nad 35 percentami. Panelák si na Jojke aj v priamej konfrontácii dokázal obhájiť podiel nad dvadsiatkou, podľa tlačovej správy bolo presné číslo 21,4 percenta.

odsudene_slim

Zdroj: JojOdsúdené odštartovali po 21:25, ešte počas Ordinácie. Prvú časť si podľa tlačovej správy pozrelo 555-tisíc divákov za vysoko nadpriemerného podielu 35,3 percenta a v čase vysielania bola jednotkou na trhu. Markízou mimoriadne nasadená Paľba nasledovala po Ordinácii bez reklamného brejku, skončila pod tridsiatkou. 

• Na Markíze sa dnes vracia Ordinácia v ružovej záhrade. Na Jojke štartujú Odsúdené

Z pondelka na utorok presunula Jojka premiérové časti komediálneho seriálu Profesionáli. Filmovú konkurenciu na Markíze a Jednotke ustáli s naďalej nadpriemerným podielom 26,8 percenta.

  • Tlačiť
  • 1