Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

O PR ceny tento rok súťaží rekordný počet projektov aj prihlasovateľov

15.01.2020, 15:27 | vld | © 2020 News and Media Holding

Do desiateho ročníka súťaže o najlepší PR projekt na Slovensku PROKOP 2019 agentúry a zadávatelia registrovali 128 prác, čo je historicky najvyšší počet. Celkovo sa zapojilo vo všetkých dvanástich súťažných kategóriách 39 prihlasovateľov.

  • Tlačiť
  • 0

Najväčšie zastúpenie má kategória Spoločenská zodpovednosť, filantropia a PR pre neziskové organizácie, kde je prihlásených 19 projektov. 

Vlani sa do súťaže zapojilo 114 projektov a 37 prihlasovateľov, súťažilo sa v jedenástich kategóriách, v piatich hlavných a šiestich špeciálnych. Tento rok je osem hlavných a štyri špeciálne. Úplnou novinkou je kategória Krízovej komunikácie. 

Neprehliadnite

„Veľmi nás teší, že práve tento ročník udeľovania ‚PR Oskarov‘ sme dosiahli rekordné čísla. Spoločnou snahou členských agentúr asociácie bolo práve zmenami v tomto ročníku ako rekvalifikácia kategórií, prehodnotenie metodiky posudzovania projektov, možnosti ich prihlasovania ako aj samotný posun termínu, ktorým sme zosúladili kalendárny rok s naším prokopovským prispieť ku skvalitneniu súťaže, ktorú považujeme za našu vlajkovú loď,“ uviedla v tlačovej správe prezidentka APR SR Soňa Lexmanová.

O prácach bude rozhodovať 12-členná porota zložená z osobností PR branže a špecialistov v zložení: Soňa Lexmanová/SKPR Strategies, Katarína Remiaš/1st Class Agency, Martin Mazag/PRime Time, Pater Chalmovský/AMI Communication, Roman Záhorec/Neopublic Porter Novelli, Monika Révayová/Greyling, Juraj Caránek/Seesame Communication Experts, Matúš Stračiak/PR.Konektor, Karol Wolf/Dynamic Relations 2000, Peter Šurín/Elite Solutions a Štefan Frimmer/Slovenská sporiteľňa. 

Prihlásené práce si môžete pozrieť stránke Prokop.online.sk. Porota zasadne 16. januára a užšie nominácie zverejnia o deň neskôr. 

Vyhlásenie cien sa uskutoční 23. januára vo Vodárenskom múzeu v Bratislave.

 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy PR, PR agentúry

Diskusia (0 reakcií)