Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nová reklama Tatra banky sa nakrúcala aj vo Viedni

18.01.2017, 12:19 | Michal Vasko

Tatra banka od začiatku roka nasadila imidžovú kampaň, ktorej súčasťou je reklamný spot z dielne agentúry Made by Vaculik. Produkčne mala reklamu pod palcom spoločnosť Hitchhiker Films. Kampaň je v televízií nasadená do 16. februára.

  • Tlačiť
  • 0

V imidžovej kampani Tatra banka promuje svoje inovatívne bankovníctvo, komunikáciu zastrešuje claim Napredujte s Tatra bankou.

Reklamný spot kampane nasadený od začiatku januára ukazuje malého chlapca na plavárni, ktorý ide skočiť do vody, muža na železničnej stanici pred nástupom do vlaku, vysokoškoláka, ale aj úspešného biznismena. Každý z nich sa musí rozhodnúť o tom, ktorý krok je správny.

„Chce to veľkú odvahu, no dôležité je vykročiť. Lebo vďaka tomu napredujem,“ hlása voic-over v podaní herca Tomáša Maštalíra v reklame. 

Okrem televízie je reklamná kampaň nasadená aj na vybraných OOH plochách a na YouTube. 

Štyridsaťsekundový spot režíroval Roman Valent, ktorý sa v minulosti podpísal aj pod spoty Zlatého bažanta – Kruhy v okolí, Pilsner Urquell – Tajomstvo nezameniteľnej chuti a pracoval aj pre značky Cappy, Bathstore či Wüstenrot. 

„Kampaň sa natáčala v septembri, pričom časť záberov vznikla v slovenských lokáciách a časť záberov sa natáčala vo Viedni,“ povedala pre Mediálne.sk Marcela Paráková, Account Director z agentúry Made by Vaculik.

Ideový koncept aktuálneho spotu nadviazal na novembrový z minulého roka. V ňom klienti Tatra banka napredovali vďaka úverom. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy daň z motorových vozidiel

Diskusia (0 reakcií)