Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Národná diaľničná spoločnosť má novú hovorkyňu z Pravdy

17.03.2015, 13:43 | Martin Poláš | © 2015 News and Media Holding

V Národnej diaľničnej spoločnosti nastala od 16. marca zmena na poste hovorcu. Tým už nie je Michal Fúrik, ktorého nahradila Eva Žgravčáková. Tá predtým pracovala pre denník Pravda.

  • Tlačiť
  • 0

V Pravde publikovala E. Žgravčáková článok ešte aj v piatok 13. marca, o tri dni neskôr však už bola v službách diaľničnej spoločnosti.

Opravené 15:35: V nej v pozícii hovorcu nebude pokračovať Marcel Jánošík Michal Fúrik, ktorý do funkcie nastúpil vlani v apríli.

Pred M. Fúrikom bol dlhoročným hovorcom NDS Marcel Jánošík, ktorého v minulosti nominovali aj v ankete Hovorca roka v kategórii Štátna správa a štátny sektor.

V spoločnosti pôsobí M. Jánošík aj v súčasnosti, vedie odbor marketingu a služieb verejnosti, pod ktorý je priamo začlenené oddelenie komunikácie. Jeho vedúcou je po novom E. Žgravčáková.

E. Žgravčáková (za slobodna Bullová) pracovala v Pravde od roku 2011, venovala sa prevažne témam dopravy vrátane článkov o výstavbe diaľnic.

Je manželkou moderátora Jána Žgravčáka, ktorý je členom televíznej športovej redakcie RTVS.

Novinárske za hovorcovské povolanie vymenil vlani v septembri aj iný redaktor Pravda Michal Holeš, ktorý najprv komunikoval za Transpetrol a od 15. novembra 2014 je hovorcom Slovenského plynárenského priemyslu.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Národná diaľničná spoločnosť

Diskusia (0 reakcií)