Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Metro hľadá po odchode Krajčoviča nového hovorcu

06.11.2018, 15:07 | reb | © 2018 News and Media Holding

Spoločnosť Metro Cash & Carry SR zatiaľ nebude mať samostatného hovorcu na Slovensku. Po odchode Martina Krajčoviča z tejto funkcie sa komunikácia s médiami presunula na manažérku korporátnej komunikácie v českom Makre a PR agentúru.

  • Tlačiť
  • 0

Zmenu kontaktnej osoby hlási Metro s platnosťou od októbra. Doterajší hovorca M. Krajčovič z postu odišiel, nakoľko sa stal novým predsedom Slovenskej aliancie moderného obchodu.

Veľkoobchodná sieť Metro presmerovala aktuálne slovenské médiá na Romanu Nydrle, ktorá je manažérkou korporátnej komunikácie Makro Cash & Carry ČR, teda českej divízie skupiny Metro.

Aktualizované 13. 11.: Ako Metro spresnilo pre Mediálne.sk, Krajčovičovho nástupcu pre slovenský trh momentálne hľadá a R. Nydrle zodpovedá za komunikáciu na oboch trhoch dočasne. 

Do Metra nastúpil M. Krajčovič pôvodne vlani v októbri po predchádzajúcom pôsobení v reťazci Tesco, kde mal na starosti externú komunikáciu. 

Neprehliadnite

Kontaktnými osobami pre médiá sú v prípade Metra aj zástupcovia komunikačnej agentúry AMI Communications Slovakia, ktorá s reťazcom spolupracuje od začiatku roka 2016. Konkrétne Media Content Specialist Jana Hüttnerová a Sergej Danilov, ktorý zastáva v agentúre pozíciu Account Director.

 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy AMI Communications, Metro

Diskusia (0 reakcií)