Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lidl vymenil Polákovú za novú cukrárku

01.03.2017, 17:08 | Veronika Bartošová | © 2017 News and Media Holding

Reťazec Lidl mení personál vo svojej cukrárni. Oznámil to na sociálnej sieti Facebook, kde sa po troch rokoch spolupráce a 173 sladkých receptoch lúči s Andreou Polákovou.

  • Tlačiť
  • 0

A. Poláková sa v kampani Lidl objavila prvýkrát v marci 2014 po boku kuchárov Pavlusa a Ihnačáka. Rovnako ako oni pravidelne pripravovala svoje recepty z produktov Lidlu, ktoré boli v danom týždni ponúkané za zvýhodnenú cenu.

Moderátorka sa zároveň objavovala v 10-minútovej relácii Varte s nami, ktorú si na Markíze platí Lidl. Recepty pre divákov pripravoval okrem A. Polákovej aj Marcel Ihnačák. 

Reťazec v ďalšom príspevku na Facebooku predstavil novú posilu, ktorá nahradí A. Polákovú. Novou tvárou Lidl Cukrárne sa stala Veronika Bušová, ktorú spoločnosť predstavuje v televíznom spote.

Lidl o novej cukrárke hovorí, že pre sladkosti by urobila naozaj všetko, a preto sa vzdala právnickej kariéry a vycestovala do New Yorku, aby sa učila od tých najlepších.

Aktualizované: „Mám rada priamy kontakt so zákazníkom. Zaujíma ma spätná väzba na recepty, ktoré vymýšľam - chcem sa neustále posúvať vpred a učiť sa nové veci. Vďaka Lidlu sa moje recepty dostanú priamo k ľuďom. Teším sa na spoluprácu so silnou značkou, s ktorej filozofiou sa stotožňujem,“ vysvetľuje cukrárka Veronika Bušová. 

Nová tvár Lidl Cukrárne nebude pripravovať len klasické koláče a torty, ale sľubuje aj kreatívnejšie dezerty, zmrzliny, moussy, netradičné zdobenie alebo zdravé dezerty pre deti.

Zdroj: Lidl

V. Bušová absolvovala štúdium na Medzinárodnom kulinárskom centre (ICC) v New Yorku. Neskôr začala pracovať na pozícii šéfcukrárky pre spoločnosť Bencik Culinary Group, ktorá zastrešuje reštaurácie Zylinder či al Trivio.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Všeobecná zdravotná poisťovňa, zdravotníctvo

Diskusia (0 reakcií)