Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lego sa inšpiruje ďalším seriálom. Prinesie postavičky Priateľov

08.08.2019, 05:03 | reb | © 2019 News and Media Holding

Dánsky výrobca hračiek Lego predstavil novú kolekciu. Inšpirovaná bude svetoznámym seriálom Priatelia, značka plánuje priniesť lego postavičky s podobizňou jeho hlavných hrdinov. Oznámila to krátkym videom na Twitteri.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Lego, Priatelia

V krátkej animácii ukázalo Lego známy záber šestice priateľov, ktorí sedia na oranžovom gauči. Diváci ho poznajú zo záveru úvodnej zvučky seriálu.

Kamera hercov sníma zozadu, postava Moniky zhasína lampu pri fontáne, v pozadí znie zvučka. Značka ho na sociálnej sieti napodobnila s jediným rozdielom – ide o legové postavičky.

Spoločnosť v príspevku uvádza iba stručnú informáciu o tom, že novinku prinesie čoskoro. Ľudia v komentároch neskrývajú nadšenie z toho, že svetoznámy seriál sa vracia vo svojej lego verzii.

Neprehliadnite

Aj keď termín, kedy budú postavičky s podobizňou Phoebe, Rossa, Chandlera, Moniky, Rachel a Joeyho na pultoch obchodov, nie je známy, možno ho očakávať naozaj čoskoro. Diváci aj tvorcovia amerického sitkomu si totiž pripomenú ďalšie výročie. Úplne prvú epizódu totiž odvysielala televízna stanica NBC 22. septembra 1994, čiže pred 25 rokmi.

Ako pripomína The Independent, nie je to prvýkrát, čo sa Lego inšpirovalo seriálovým hitom. Uviedlo tiež napríklad stavebnicu podľa Teórie veľkého tresku.

Okrem lega získali aj prvenstvo

V týchto dňoch si seriál Priatelia pripísal aj iný úspech, trocha z iného „súdka“. Podľa správy britského regulačného orgánu Ofcom sa vo Veľkej Británii stal 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Lego, Priatelia

Diskusia (0 reakcií)