Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto dosiahne posledný triumf sezóny? Vyberte s nami Kampaň mesiaca

21.06.2019, 14:28 | Mediálne.sk

Aktuálna sezóna ankety Kampaň mesiaca sa blíži do finiša. Do záverečnej nominácie o Kampaň roka sa dostane ešte víťazná práca za máj. Tentoraz ju vyberáme spomedzi 12 kampaní. Pomôžte nám rozhodnúť, ktorá z nich najviac vyniká nápadom, realizáciou a prínosom pre značku.

  • Tlačiť
  • 0

Posledný raz v sezóne 2018/2019 sa môžete podieľať na rozhodovaní o najlepšej kampani za predošlý mesiac. V májovej nominácii je 12 kampaní.

Z hlasovania odbornej poroty, agentúr a verejnosti vzíde aj tentoraz víťaz. Spoločný hlas verejnosti má v hlasovaní pätinovú váhu, rovnako ako body, ktoré odovzdajú reklamné agentúry. Hlasovanie odbornej poroty má trojpätinovú váhu.   

Vaša pomoc pri výbere najlepších kampaní bude ocenená, jedného z hlasujúcich odmeníme štvrťročným digitálnym predplatným týždenníka TREND.

Ako sa hodnotí Kampaň mesiaca na Mediálne.sk

Deadline na hlasovanie – vyplnenie formulára – je do pondelka 24. júna do 17:00 h. Viac informácií o hlasovaní.

Shortlisty do Kampane mesiaca vyberá redakcia Mediálne.sk na základe prihlásených prác a vlastného monitoringu.

SHORTLIST KAMPANE MESIACA (MÁJ 2019)

Tešíme sa na vaše hodnotenia! 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Kampaň mesiaca

Diskusia (0 reakcií)