Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

KRAS má novú prezidentku, je z agentúry Made by Vaculik

07.08.2019, 16:31 | Vladimíra Orgoňová | © 2019 News and Media Holding

Na čele Klubu reklamných agentúr Slovenska (KRAS) stojí nová prezidentka Zuzana Ďurčeková. Tá vo funkcii nahradila Róberta Slováka, ktorý sa postu prezidenta a člena prezídia vzdal na zasadnutí Valného zhromaždenia v utorok.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

KRAS

Partner agentúry Respect APP zastával tento post od roku 2014. Na valnom zhromaždení sa rozhodlo okrem novej prezidentky aj o zložení prezídia.

Novou členkou prezídia sa stala Yolka Udičová, ktorá je tiež partnerkou agentúry Respect APP. V prezídiu ďalej pokračujú Peter Kontra z agentúry Wiktor Leo Burnett, Alexander Smik z agentúry Apple Pie a Marek Mrázik z agentúry Triad Advertising.

Prezídium KRASu jednomyseľne zvolilo za prezidentku Z. Ďurčekovú, ktoprá je managing director agentúry Made by Vaculik.

„Veľmi si vážim rozhodnutie prezídia KRAS za dôveru, ktorú som dostala. Do dobre nastaveného smerovania KRASu chcem pridať svoju ženskú silu. Viac spolupráce a vzájomnej pomoci členských agentúr pri kultivovaní reklamného trhu bez malicherného súperenia a užšie prepojenie s ostatnými branžovými asociáciami... A to všetko v zábavnej a priateľskej atmosfére,“ uviedla prezidentka.

KRAS každoročne organizuje národnú súťaž efektivity marketingovej komunikácie Effie Slovakia a súťaž kreativity Zlatý klinec, ktoré za posledné roky doplnil i o konferenčný program.

Aktivitou KRASu bolo aj zadefinovanie férového tendrovania, pravidelne organizuje aj event vzdelávacieho formátu Raňajky s reklamou.

V spolupráci s audítorskou spoločnosťou BDO zostavuje branžové rebríčky ekonomickej výkonnosti Top KRAS a Top Advertsing agencies Slovakia.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy KRAS

Diskusia (0 reakcií)