Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

KRAS má nového člena, prijal agentúru Elite Solutions

23.08.2019, 17:16 | reb | © 2019 News and Media Holding

Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS) prijal nového člena. Rozhodnutím Valného zhromaždenia sa ním stala agentúra Elite Solutions. Tá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 12 rokov. Pôvodne digitálna agentúra dnes poskytuje klientom reklamný full service.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

KRAS

Medzi klientov agentúry dlhodobo patria O2 Slovensko, Slovnaft, SHP Harmanec (Group), Bioderma, ZSE, Hyundai, Stock, Tesco Mobile alebo Baumit.

V poslednom období sa podieľala na kampani #Nebuď pirát pre O2 Slovensko, ktorá sa venovala problému používania telefónov za volantom. Práca získala na súťaži Zlatý klinec 6 klincov.

„Počas 8 rokov v Elite Solutions, ktoré si ja osobne v agentúre pamätám, sa vďaka tvrdej práci, nadšeniu a skvelej partii ľudí okolo, či už bývalých alebo súčasných ‚Eliťákov‘, tešíme neustálemu progresu. Súčasťou tejto cesty nie sú len klientské projekty, ale aj aktivity, ktoré vyvíjame ako člen ADMA či v Rade pre reklamu,“ uviedol Client Service Director agentúry Marián Hlinka.

Ocenil aj nové členstvo KRASe. „Klub reklamných agentúr Slovenska považujeme za stálicu a dôležitú organizáciu na reklamnom trhu, ktorá na Slovensku združuje tie najlepšie agentúry a je nám veľkou cťou a potešením, že sa k nim môžeme zaradiť,“ dodal M. Hlinka.

Neprehliadnite

Hlavným poslaním Klubu reklamných agentúr Slovenska je zvyšovať úroveň slovenskej reklamy a marketingovej komunikácie. Každoročne organizuje národnú súťaž efektivity marketingovej komunikácie Effie Slovakia a súťaž kreativity Zlatý klinec, ktoré za posledné roky doplnil i o konferenčný program.

Členmi KRASu sú aj agentúry Apple Pie, Effectivity Powered by Publicis, Istropolitana Ogilvy, JandL, marketing a reklama, MullenLOWE GGK, MUW Saatchi & Saatchi, Made by Vaculik, Respect APP, Triad, Wiktor Leo Burnett a Zaraguza.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy KRAS

Diskusia (0 reakcií)