Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kotlebove bilbordy stiahnu. Rozhodla tak firma, ktorá ich prenajíma

12.02.2019 | reb

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

12.02.2019 | Mikil

Dúfam že peniaze im vrátia. Lsns si lepšiu reklamu ani priat nemohlo.

12.02.2019 | FeroImrecze

Demokracia ? Pravo na slobodu slova ?

13.02.2019 | al0

Presne tak.
Vlastnik sa rozhodol ze to odstrani. Preco mu chces branit v jeho slobodnom rozhodnuti?

17.02.2019 | temp

Vlastnik sa rozhodol ... pod natlakom okolia sa "slobodne" rozhodol.
Aj za byvaleho rezimu mnohi robili "slobodne" rozhodnutia, tak aby nehrozilo onalepkovanie nepriatel oficialnej ideologie, s cim sa potom horsie zilo.

Keby mu to skutocne vadilo - tak tu zakazku v prvom rade ani nezoberie. Az ked sa z toho robi kauza, tak radsej sa slobodne rozhodol dat tie bilboardy dole, aby predisiel pripadnym skodam na svoj biznis a reputaciu, kvoli tej kampani co rozbehli tie rozne organizacie.

Kedze vsetci dobre vieme, ktory nazor je v sucasnosti presadzovany ako ten oficialny spravny, unisono v mediach, je nam aj uplne jasne ake sance maju tie organizacie, a prip. ten niekto kto by nereflektoval na ten vytvarany natlak.

13.02.2019 | skorodochodca

haha ... ďalší príklad "použitia" referndíčka ....
... mimoriadny príklad, ako postupovať proti slniečkárom ... komunita 15-20 tisíc ľudí bude na internete pravidelne zahlasuje proti niekomu ... napr. proti nepripravenému moderátorovi nejakej relácie ...
... kto seje vietor, žne búrku ....

13.02.2019 | noblesa

Ved peniaze nesmrdia, a billboardovym smejdom uz vobec.