Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Komunikáciu Amazonu na Slovensku má pod palcom nová PR manažérka

14.11.2018, 10:17 | reb | © 2018 News and Media Holding

Komunikáciu spoločnosti Amazon pre Slovensko a Českú republiku vedie od októbra Miroslava Jozová. Nová PR manažérka má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti komunikácie. Venovala sa viacerým kampaniam aj krízovej komunikácii.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Amazon

M. Jozová prišla do Amazonu z nadnárodnej spoločnosti Uber, kde získala skúsenosti s vedením PR kampaní v regióne strednej a východnej Európy, špeciálne zameranej na Českú republiku a Slovensko.

Na svojej pozícii navrhla a zaviedla viaceré komunikačné stratégie, ktoré pomohli zmeniť vnímanie značky na trhu, ako aj podporovala spotrebiteľskú komunikáciu na všetkých trhoch regiónu.

Neprehliadnite

„Som rada, že v Amazone môžem využiť moje kreatívne myslenie a všetky doterajšie skúsenosti v oblasti komunikácie. Pôsobenie na slovenskom trhu vnímam nielen ako príležitosť, ale aj ako možnosť upevniť postavenie Amazonu ako jedného z najlepších zamestnávateľov, ktorý sa dobre stará o svojich zamestnancov a ponúka im množstvo benefitov. Chceme, aby bol Amazon zamestnávateľom prvej voľby,“ povedala M. Jozová.

Okrem Uberu pracovala aj ako PR manažérka v spoločnosti Ogilvy Public Relations, kde zodpovedala za riadenie komunikačnej stratégie u vybraných kľúčových klientov. Štúdium absolvovala na Bournemouth University a Oxford Brookers University.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Amazon

Diskusia (0 reakcií)