Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kimijan končí ako hovorca v Slovak Telekome, nástupca je známy

30.09.2019, 16:16 | Mediálne.sk

Slovak Telekomu má nového hovorcu pre korporátne záležitosti. Od októbra na tento post nastupuje Pavel Ďurík. Ten nahradí odchádzajúceho Petra Kimijana, ktorý pozíciu zastával od roku 2016 a popritom riešil aj komunikáciu značky Telekom.

  • Tlačiť
  • 0

O odchode P. Kimijana a príchode jeho nástupcu informoval portál Stratégie. Popri korporátnych témach sa venoval aj komunikácii značky Telekom vrátane kampaní s ambasádormi a zastrešoval aj viaceré ročníky Magio pláže či CSR projekty.

Ako spresňuje portál, P. Ďurík prichádza zo švajčiarskej technologickej spoločnosti ABB, kde manažoval korporátnu komunikáciu a marketing jej slovenskej pobočky.

Má tiež skúsenosti v oblasti komunikácie aj z IT a telco sektoru. V minulosti bol PR manažérom a hovorcom mobilného operátora 4ka.

P. Ďurík predtým pôsobil v agentúre Grayling, kde zastrešoval lokálne komunikačné aktivity spoločnosti Google na Slovensku.

V spoločnosti Slovak Telekom bude zodpovedný za komunikáciu viacerých segmentov, primárne bude pokrývať korporátne a regulačné témy, komunikáciu značky a CSR.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy hovorca, Slovak Telekom

Diskusia (0 reakcií)