Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

KFC chystá expanziu na Slovensku, chce otvoriť 11 nových prevádzok

02.03.2019, 15:06 | Martin Poláš | © 2019 News and Media Holding

Fastfoodový reťazec KFC, ktorý má momentálne na Slovensku štyri prevádzky, avizuje expanziu. Prevádzkovateľ reštaurácií Queensway Restaurants Slovakia oznámil, že počíta s otvorením 11 nových pobočiek. Miesta zatiaľ firma nespresnila.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

KFC

KFC informácie o plánovanom rozširovaní aktivít na slovenskom trhu prezentovalo pri otvorení zrekonštruovanej prevádzky v bratislavskom Auparku. Tam už reštaurácia od konca februára nie je súčasťou foodcourtu, ale dostala samostatný, väčší priestor.

„Okrem otvorenia novej prevádzky sme v týchto dňoch urobili aj významné rozhodnutie investovať 10 – 15 miliónov eur do 11 nových prevádzok, ktoré na Slovensku vytvoria približne 300 nových pracovných miest,“ povedal Andreas Schindl, country manager Queensway Restaurants Slovakia, pod ktorú značka KFC patrí.

„V blízkej budúcnosti taktiež plánujeme rekonštrukciu existujúcich slovenských prevádzok,“ dodal A. Schindl. V rámci expanzie, ktorá by mala podľa spoločnosti prebehnúť v najbližších troch – štyroch rokoch, je plánovaných aj viacero samostatných drive thru prevádzok (reštaurácie pre motoristov nakupujúcich z auta).

Neprehliadnite

Plány už mali aj v minulosti

Reštaurácia v Auparku je po rekonštrukcii najväčšou v rámci siete KFC na Slovensku. Reťazec má ešte jednu prevádzku v hlavnom meste – na Einsteinovej v OC Relaxx, a tiež prevádzky v Banskej Bystrici v obchodnom centre Európa a v trnavskom obchodnom centre Galéria.

Nová reštaurácia KFC v AuparkuZdroj: Queensway Restaurants Slovakia

Najstaršou je pobočka

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy KFC