Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hovorkyňa VšZP skončila v skúšobnej dobe, už našli novú

10.01.2019, 15:48 | TASR | Mediálne.sk

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) má od začiatku roka novú hovorkyňu. Stala sa ňou Jana Martanovičová, ktorá dosiaľ pôsobila ako riaditeľka Devínskonovoveskej televízie. Na poste hovorkyne vystriedala Martinu Ostatníkovú.

  • Tlačiť
  • 0

Na post hovorkyne štátnej zdravotnej poisťovne prišla J. Martanovičová z pozície riaditeľky regionálnej televízie, v minulosti pôsobila aj v Sociálnej poisťovni ako riaditeľka komunikačného odboru a hovorkyňa.

Jedenásť rokov pracovala v Slovenskej televízii ako redaktorka, moderátorka aj editorka v Redakcii spravodajstva a publicistiky.

„Svojou skúsenosťou – pracovnou aj životnou, chcem prispieť k ďalšiemu profilovaniu VšZP ako spoľahlivej, zodpovednej a proklientskej inštitúcie,“ uviedla nová hovorkyňa poisťovne pre TASR.

J. Martanovičová vystriedala na poste hovorkyne VšZP M. Ostatníkovú. Tá nastúpila do funkcie v novembri minulého roka. „Pracovný pomer ukončila na vlastnú žiadosť v skúšobnej lehote ešte v roku 2018,“ upresnil riaditeľ odboru marketingu a komunikácie VšZP Marcel Jánošík.

Neprehliadnite

Samotný M. Jánošík prišiel do štátnej poisťovne podobne vlani v novembri, keď sa stal riaditeľom spojeného odboru marketingu a komunikácie. V minulosti bol hovorcom Národnej diaľničnej spoločnosti a vedúcim oddelenia komunikácie a marketingu na magistráte hlavného mesta.

M. Ostatníková prišla na post hovorkyne po odchode Viktórie Vasilnekovej. Na oddelení komunikácie VšZP skončila v tom čase aj Zuzana Devera.

K odchodu ľudí z odboru komunikácie VšZP došlo krátko po tom, ako sa jej riaditeľkou stala Ľubica Hlinková, ktorá vlani v októbri vystriedala Miroslava Kočana.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Všeobecná zdravotná poisťovňa

Diskusia (0 reakcií)