Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Hajtová má nové pôsobisko. Postará sa o komunikáciu Beblavého a spol.

08.11.2019, 13:48 | reb | © 2019 News and Media Holding

Henrieta Hajtová, bývalá členka tlačového oddelenia v prezidentskej kancelárii, má nové pôsobisko. Po negatívnom statuse na adresu organizátorov Národného pochodu za život a následnom odchode z paláca bude mať na starosti online komunikáciu mimoparlamentnej strany Spolu.

  • Tlačiť
  • 4

H. Hajtová uverejnila v septembri príbeh na Instagrame s popisom „Inkvizítori. Pokrytci. Pedofili. Úchyláci.“ K tomu pripojila náhľad na stránku pochodu, ktorý preškrtla.

Po mesiaci na napokon rozhodla z kancelárie prezidentky Zuzany Čaputovej sama odísť. Za popis na svojom súkromnom profile na Instagrame sa ospravedlnila a k odchodu uviedla, že ho zvažovala už dlhšie.

O novom pôsobisku H. Hajtovej informoval týždenník Plus 7 dní. „S Henrietou Hajtovou sme uzavreli kontrakt na správu niektorých online aktivít,“ povedala hovorkyňa koalície PS/Spolu Silvia Hudáčková.

Neprehliadnite

H. Hajtová nastúpila na tlačové oddelenie prezidentskej kancelárie počas obdobia, keď bol hlavou štátu Andrej Kiska.

Vo funkcii ostala aj po nástupe Z. Čaputovej v polovici júna. Predtým pracovala ako redaktorka spravodajstva v televízii Markíza.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy Spolu, Zuzana Čaputová