Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Effie: Najviac cien zobrala Istropolitana, agentúrou roka je prvýkrát Triad

30.11.2018

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

01.12.2018 | Emasculate

Treba uznat ze tito profesionalni oyebavaci si hrozne radi vzajomne fajcia vtaky.

Pozrel som vyssie uvesene videa a nenapada ma odpornejsie zamestnanie. Ludia ktori v tejto branzi pracuju su ti skutocni luzri co so zivotom prehrali. Aj banik alebo cistic priemyselnych septickych nadrzi musi mat na konci dna lepsi pocit zo seba nez tito jedinci co tvoria reklamu a marketing. Viem si predstavit obcas v sebe popriet prirodzenu ludsku decentnost, ale robit to 8 hodin denne 5 dni v tyzdni...by ma zaujimalo ako je ta branza na tom statisticky co sa tyka samovrazd.

01.12.2018 | shaggy

Pracujem pre jednu z tých firiem. A teda, vtáky si nefajčíme, ale proti gayom nič nemáme, takže sa pokojne môžeš zamestnať v ktorejkoľvek z nich.
Ja viem, že to nevyzerá tak cool, ako muklovanie... teda, pardón, práca v tvojom korporáte, kde sa môžete s kamošmi chváliť, kto má nový popruh na kartičku a že už nie je junior half-skilled executive, ale medior unskilled sales assistant.

Osobne sa priamo na tých reklamách nepodieľam (takže ťa opäť sklamem, svoj hnev musíš nasmerovať voči iným), ale povedz mi, čo je na tých reklamách o*ebávanie?
Tá magenta 1 je nepravdivá? Reklama na Niké? Alebo Popradská káva?
Prosím, vymenuj, čo v tých konkrétnych spotoch je klamlivé.

02.12.2018 | Emasculate

https://youtu.be/jv8...

03.12.2018 | shaggy

Takže nevieš povedať, čo je na tých reklamách nepravdivé (kde tam o*ebávajú)?