Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Developer J&T Real Estate má nového hovorcu

02.12.2019, 11:35 | reb | © 2019 News and Media Holding

Za komunikáciu spoločnosti developerskej spoločnosti J&T Real Estate (JTRE) a kontakt s médiami je od decembra 2019 zodpovedný hovorca a senior PR manažér Daniel Suchý. Na pozícii vystrieda Katarínu Krajňákovú, ktorá odchádza na materskú dovolenku.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

JTRE

D. Suchý nastúpil do JTRE v máji tohto roku na pozíciu senior PR manažéra. Predtým pôsobil v PR agentúre a v printových i online médiách vrátane denníka Pravda a týždenníka TREND.

Ako novinár sa špecializoval práve na oblasť realitného trhu, architektúry a mestského rozvoja.

„Záujem verejnosti o výstavbu a rozvoj mesta rastie, preto je naším záujmom otvorene a aktívne komunikovať o aktivitách spoločnosti. Nič na tom nemenia ani prirodzené zmeny v našom tíme, ktoré prináša život. Daniel Suchý je kvalifikovaný odborník, pričom jeho dlhodobá znalosť realitného prostredia je pre nás dôležitá,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Spoločnosť JTRE pôsobí na trhu nehnuteľností vyše 20 rokov. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty.

K jej projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestská štvrť Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Klingerka, Fuxova, Karloveské rameno či Zelené terasy Devín či štvrť Eurovea City a mimo hlavného mesta nákupné centrum Eperia.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy JTRE

Diskusia (0 reakcií)