Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

ČSOB poskytne svoj reklamný priestor podnikateľom a firmám

03.05.2019, 12:24 | reb | © 2019 News and Media Holding

ČSOB banka si pre klientov pripravila novú kampaň, v rámci ktorej im ponúka využitie svojho reklamného priestoru. Uchádzať sa oň môžu podnikatelia a malé firmy s ročným obchodným obratom do 1,5 miliónov eur. Na príprave novej kampane sa podieľa agentúra MUW Saatchi & Saatchi.

  • Tlačiť
  • 0

„ČSOB si je plne vedomá toho, že budovanie a šírenie dobrého mena je pre firmu, ktorá chce úspešne rásť, nevyhnutné. A preto pre nich urobí opäť niečo naviac – s týmito podnikateľmi zdieľa svoj zakúpený reklamný priestor na ich prezentáciu,“ vysvetľuje banka zámer svojej aktivity.

Uvádza, že pre podnikateľov a malé firmy sú neraz bariérou v ich ďalšom raste chýbajúce finančné prostriedky na prezentáciu svojich výrobkov a služieb. Práve oni sú však podľa ČSOB pre slovenskú ekonomiku a tvorbu pracovných miest kľúčovými.

„Malí podnikatelia zásadným spôsobom ovplyvňujú to, ako sa darí ich regiónu a ľuďom, ktorí v ňom žijú. Preto potrebujú partnera, ktorý im bude dôverovať. ČSOB sa im rozhodla vyjadriť túto dôveru zdieľaním vlastného mediálneho priestoru formou online bannerov, rádiospotov, printových médií vrátane regionálnych denníkov a citylightov,“ vysvetľuje Mária Horváthová, manažérka Oddelenia komunikácie ČSOB.

Zdroj: ČSOB

Približuje tiež, že namiesto prezentácie vlastných riešení bude banka v médiách propagovať konkrétnych podnikateľov, malé firmy, a ich biznis. „Pretože v ČSOB sme presvedčení o tom, že si to zaslúžia,“ dodáva.

Kampaň z dielne MUW Saatchi & Saatchi je rozdelená na dve fázy. V prvej z nich venovala reklamný priestor 35 podnikateľom pôsobiacim naprieč celým Slovenskom, ktorí sú klientmi ČSOB.

Všetci ostatní podnikatelia, ktorí majú záujem o tento priestor, sa môžu prihlásiť do 31. júla. Spomedzi nich bude vybratých ďalších 15, ktorých prácu bude banka promovať.

O reklamný priestor banky sa môžu uchádzať podnikatelia a malé firmy s ročným obchodným obratom do 1,5 miliónov eur, ktorí sú klientmi ČSOB. Rovnako tak môžu spraviť aj noví klienti, ktorí sa stihnú zaregistrovať do 31. júla.

Zdroj: ČSOB

  • Tlačiť
  • 0

Tagy ČSOB, podnikatelia

Diskusia (0 reakcií)